هتل الراهب نجف

Najaf Al Raheb Hotel

معرفی و تصاویر

هتل الراهب نجف نزدیک ترین هتل به بارگاه ملکوتی امام علی (ع)

 

 

سفر یکی از نیازهای زندگی امروزه به شمار میآید که در میان انواع سفرها، سفر زیارتی برای مسلمانان جایگاه ویژهای دارد. سالانه یکی از مقاصد سفرهای خارجی برای ایرانی ها کشور عراق است که از شهرهای مهم آن میتوان به نجف اشرف مزین به بارگاه امیرالمؤمنین اشاره کرد.

حرم امام علی برای دوستداران اهل بیت جایگاه ویژهای دارد و در سفرهای زیارتی به عراق اولین مقصد زائران است. محل اقامت برای مسافران بسیار پر اهمیت است. در شهرهای زیارتی نزدیکی هتل به حرم یکی از ویژگیهای مهم به شمار میرود. در نجف هتل الراهب از جمله هتل هایی است که فاصله کوتاهی با حرم دارد. با ایلیا گشت همراه باشید تا در ادامه به معرفی این هتل و ویژگیهایش بپردازیم.

معرفی هتل الراهب نجف و امکانات آن

هتل الراهب نجف یک هتل ۴ ستاره با ۱۵۰ اتاق است. اتاقهای این هتل به صورت دو نفره، سه نفره و چهار نفره در نظر گرفته شده که امکان انتخاب اتاق برای افراد به صورت گروهی یا تکی را تسهیل میکند.

یکی از نیازهای ضروری در سفرهای خارجی داشتن اینترنت است. هتل الراهب نیز این امکان را برای هتل های مختلف به رایگان فراهم کرده است. دیگر امکانات نیز شامل تهویه مطبوع، تختهای راحت، میز و صندلی، تلویزیون با کانالهای ماهواره ای، تلفن، یخچال، کمد، سشوار، دمپایی و وسایل بهداشتی میشود. از مزایای دیگر این هتل میتوان به نورگیر بودن اتاقها، نظافت روزانه اتاقها و وجود سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی اشاره کرد.
پذیرش این هتل به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است و در صورت نیاز به خدمات لباسشویی، خشک شویی و تاکسی سرویس میتوانید به آن مراجعه کنید.

به علاوه این هتل دارای پارکینگ است و در صورت استفاده از ماشین شخصی میتوان از این امکان استفاده کرد. یکی دیگر از مزیتهای این هتل طبخ غذاهای ایرانی به همراه دسر و سالاد است. از جمله قوانین این هتل آن است که ورود حیوانات خانگی به آن ممنوع است. در ضمن چک این در ساعت ۱۰ صبح و چک اوت در ساعت ۱۲ ظهر می شود.

خرید بلیط هواپیمای تهران نجف با بهترین قیمت 

فاصله هتل الراهب نجف با دیگر اماکن

هتل الراهب نجف مشرف به صحن فاطمه زهرا (س) و با طی کردن مسافت کوتاه ۳ دقیقهای به صورت پیاده روی می توان به حرم رسید. اگر از روی پشت بام این هتل به اطراف نگاه شود از یک طرف حرم امیرالمؤمنین و از طرف دیگر نمای بحر نجف، مقام صافی صفا یمنی قابل مشاهده است. همچنین این هتل تا وادی السلام، بزرگترین قبرستان شیعیان، حدوداً ۲ کیلومتر فاصله دارد. از آنجایی که در اطراف حرم بازار و مراکز خرید بسیاری قرار دارد، نزدیکی هتل به آنها نیز میسر است.

جمع بندی
هتل الراهب نجف یکی از هتلهای درجه الف نجف به شمار میرود که مزیت اصلی آن نزدیکی به حرم است؛ به طوری که از پنجرهی بسیاری از اتاق ها میتوان حرم را مشاهده کرد. این هتل از نظر تمیزی و نظافت و همچنین کیفیت غذا در حد مناسبی قرار دارد. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر برای اقامت و رزرو هتل کارشناسان آژانس مسافرتی پیله های عصر پرواز پاسخگوی شما هستند.

مشخصات

  • تعداد اتاق: ۱۵۰

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
خشکشویی
پذیرش 24 ساعته
صبحانه بوفه
لابی
نزدیک به موقعیت زیارتی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
سشوار
مسواک، خمیر دندان و صابون
رستوران
سرویس بهداشتی در راهرو
خدمات خانه‌داری