بلیط هواپیما تهران نجف

یکی از بهترین گزینه ها برای رفع خستگی و کلافگی حاصل از روزمرگی و زندگی شهری، سفر رفتن است. احتمالا شما هم یادتان است که در گذشته، قدیمی تر ها برای آن که حال هوای خود را تغییر دهند و به قولی دلی از عزا در بیاورند، راهی شهری زیارتی می شدند و همزمان هم تفریح می کردند و هم با زیارت اماکن مقدس، برای تغییر روحیه قدم های جدی بر می داشتند.

اما سفر کردن این روزها یک تفاوت عمده با سفرهای قدیمی ترها دارد و آن این است که در گذشته برای سفری چون نجف، افراد روزها و ساعت ها برای رفت و برگشت زمان صرف می کردند. اما امروزه برای حفظ انرژی و عدم خستگی در طول مسیر، سفرهای هوایی، بهترین گزینه هستند. در واقع افراد با تهیه بلیط هواپیما تهران نجف، به راحتی راهی این شهر استثنایی می شوند و به زیارت می پردازند.

قیمت بلیط هواپیما تهران نجف

بلیط هواپیما در مسیر های مختلف پروازی با توجه به نوع کلاس پروازی (اکونومی- بیزینس – فرست کلاس) و انواع بلیط هواپیما (سیستمی و چارتری) و ایرلاین ارائه دهنده بلیط هواپیما متغییر است. ایرلاین هواپیمایی در ارائه دادن برخی خدمات با یکدیگر متفاوت اند و همین تفاوت های اختلاف قیمت های شدید را پدید می آورد. حتما پیش از خرید به نوع ارلاین ارائه دهنده و نوع کلاس پروازی توجه کنید.

 معمولا در مسیر های پر تقاضا میتوان بلیط های ارزان چارتری یافت که در ساعت های انتهایی پرواز قابل تهیه است. در وب سایت ایلیاگشت شما میتوانید با مشخص کردن نوع پرواز به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت و انتخاب تاریخ پرواز، رنج های متنوعی از قیمت بلیط هواپیما نجف و برعکس را مشاهده کنید.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما نجف

یکی از معیارهای مهم در خرید ارزان بلیط هواپیما نجف انتخاب شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط است که میان آن ها برخی از ایرلاین ها در مسیر تهران نجف بلیط ارزان تری را ارائه می دهد که در این میان می توان به ایرلاین معراج اشاره کرد. توجه داشته باشید که زمان سفر شما هم بسیار تاثیر گذار است. در فصل تابستان شما می توانید ارزان ترین بلیط ها را به سمت نجف خریداری کنید. البته اینکه تاریخ انتخابی شما در زمان های مذهبی نباشد هم بسیار حائز اهمیت است.

سعی کنید تاریخ سفر خود را انتخاب کنید و از دو ماه قبل اقدام به خرید بلیط پرواز تهران نجف کنید زیر در این صورت می توانید با قیمت مناسب تری بلیط هواپیما تهران نجف را تهیه کنید و بلیط خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید زیرا بلیط رفت برگشت به نجف از دو بلیط، یک طرفه ارزان تر تمام می شود. اخرین نکته ای که می توانید برای تهیه بلیط ارزان نجف به آن دقت کنید انتخاب روز هفته برای سفر است که در روز های شنبه، سه شنبه و چهارشنبه قیمت بلیط مناسب تر خواهد بود.

بررسی انواع بلیط های پروازی نجف

بلیط سیستمی نجف

بلیط سیستمی توسط خود ایرلاین تعریف و قیمت گذاری می شوند و تفاوتی بین خرید مستقیم از شرکت هواپیمایی و یا آژانس گردشگری وجود ندارد. به چند دلیل بلیط سیستمی نجف یکی از بلیط ها پر طرفدار این مسیر است.

  • این بلیط از ماه ها قبل امکان خرید را دارد و در زمان اولیه ی عرضه قیمت ارزان تری دارد
  • این بلیط قابل استراداد است و با توجه به زمان کنسلی درصدی به عنوان جریمه کسر و مابقی پول استرداد می شود.
  • بلیط سیستمی قیمت های متفاوتی را برای افراد با سن ها محتلف در نظر می گیرد و اگر شما با خانواده در حال سفر به نجف هستید بلیط سیستمی نجف بهترین انتخاب است.

بلیط چارتر نجف

بلیط چارتر به این صورت تعریف می شود که چارتر کننده بلیط مسیر های پر تردد را مانند بلیط هواپیما نجف، از ایرلاین مورد نظر پیش خرید میکند و در بازه های زمانی مختلف با توجه به قیمت سایر ایرلاین ها قیمت گذاری میکند. بلیط چارتر نجف در بازه زمانی مختلف در روز می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد و مدام تغییر قیمت داشته باشد.در بلیط چارتری نجف افزایش تقاضا مساوی است با افزایش قیمت، اما هر چه به زمان پرواز نزدیک تر شوید قیمت این بلیط کاهش می یابد. قیمت این بلیط برای تمامی افراد یکسان می باشد و غیر قابل استرداد می باشند.

بلیط لحظه آخری نجف

بلیط لحظه آخری نجف به بلیط هایی گفته می شود که تا اخرین لحظات پرواز فروخته نشود. (معمولا به پرواز هایی که 24 ساعت تا زمان حرکتشان فاصله است لحظه آخری می گویند) قیمت این بلیط ها با توجه به میزان تقاضا در زمان های پر تردد ممکن است دچار افزایش قیمت شود و نوسان قیمت داشته باشد. اما در اکثر مواقع بلیط لحظه آخری نجف قیمت مناسب تری دارد. اما خیلی نمی توان بر روی این دسته از بلیط هواپیما برنامه ریزی کرد. اگر قصد سفر به نجف را دارید و زمان سفر خود را تعیین کرده اید، هرچه سریع تر اقدام به خرید بلیط هواپیما نجف کنید و آن را به لحظات آخر سفر موکول نکنید.

سفر به نجف، گهواره تمدن و تشیع

یکی از کشور های محبوب در میان مردم ایران که سالانه میلیون ها نفر را به سمت خود جذب می کند، کشور عراق است. این کشور خاص و منحصر به فرد با اماکن زیارتی بسیاری که در خود جای داده، به عنوان یکی از مقاصد اصلی سفر های زیارتی شناخته می شود. یکی از روش های بازدید از این کشور زیبا، تهیه بلیط هواپیما تهران نجف و پرواز به کشور عراق یا همان “گهواره تمدن” معروف است.

خوبی این روش سفر به عراق آن است که در نهایت می توان با خرید بلیط هواپیما نجف تهران، با آسودگی خیال، به کشور بازگشت. در واقع نیازی نیست ساعت ها را برای طی کردن مسیر، هدر دهید و می توانید از تمامی فرصت های خود برای زیارت استفاده نمایید.

عراق، 2 فرودگاه در شهرهای بغداد و نجف داشته که هر دو بین المللی هستند. با این حال بیشتر مسافران، بلیط هواپیما نجف را تهیه می کنند. به این صورت در وقت و هزینه خود، صرفه جویی می نمایند و یک راست به شهر مورد نظر خود رهسپار می شوند.

نکات مهم در پرواز تهران نجف

پیش از خرید بلیط هواپیما تهران نجف لازم است به یک سری از نکات توجه کنید و با توجه به آن ها اقدام به خرید کنید. که در ادامه برخی از این نکات مهم را بازگو می کنیم:

  • زمان تقریبی پرواز تهران به نجف اگر بصورت پرواز مستقیم باشد بین یک ساعت و سی دقیقه تا سه ساعت می باشد و اگر با توقف در مسیر همراه باشد بین 19 تا 28 ساعت زمان خواهد برد که البته این زمان ها تقریبی است و با توجه به شرکت های هوایی ممکن کمی تغییر کند.
  • با توجه به موقعیت اجتماعی و امنیتی عراق بهتر است سفر به این کشور و زیارت شهر های مذهبی آن به صورت دست جمعی و با تور انجام شود.
  • شرکت های هواپیمایی که اماده ارائه خدمات در مسیر تهران نجف هستند شامل شرکت های هواپیمایی ایران ایر، آتا، قشم ایر، آسمان، ماهان ایر، تابان ایر، معراج و العراقیه می باشد که در این میان قشم ایر محبوب ترین شرکت هواپیمایی فعال در مسیر تهران نجف است و معراج ارزان ترین بلیط را در اختیار مسافران قرار می دهد.
  • پرواز از تهران به مقصد نجف همه روزه دایر می باشد و در روز های ابتدایی هفته قیمت بلیط ارزان تر خواهد بود. همچین می توانید برای تهیه بلیط ارزان تهران نجف از چند هفته قبل اقدام به خرید بلیط کنید و سعی کنید بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران نجف

زمان تقریبی پرواز تهران به نجف چند ساعت است؟

پرواز مستقیم تهران نجف بین یک ساعت و سی دقیقه تا سه ساعت می باشد و اگر با توقف در مسیر همراه باشد بین 19 تا 28 ساعت

قیمت بلیط تهران نجف چقدر است؟

با توجه به نوع ایرلاین، نوع کلاس پرواز، تاریخ سفر و نزدیکی به ایام مذهبی قیمت بلیط متغیر خواهد بود.

نجف چند فرودگاه دارد؟

تنها یک فرودگاه و آن فرودگاه بین المللی نجف