هتل ویو

The View Hotel

معرفی و تصاویر

هتل ویو در رباط واقع شده است.، در فاصله 15 دقیقه ای از جشنواره موزین قرار دارد، اتاق های هتل شامل سیستم تهویی مطبوع و اینترنت رایگان است. مهمانان می توانند از رستوران در هتل لذت ببرند. پارکینگ خصوصی رایگان در هتل موجود است. کارکنان هتل نیز به 4 زبان عربی، انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی مسلط هستند. برج حسن، موزه باستانشناسی رباط و دانشگاه محمد وات در نزدیکی هتل ویو است.

هر اتاق دارای یک تلویزیون و تختخواب می باشد. همچنین پتوی برقی و کتری در همه ی اتاق ها هست. بعضی از واحدهای دارای یک محل نشیمن برای استراحت پس از یک روز شلوغ است. هر اتاق دارای یک حمام خصوصی است. لوازم جانبی شامل لباس زیر، دمپایی و حوله در دسترس است. سالن آرایشی نیز در هتل هست.

نزدیکترین فرودگاه فرودگاه رباط صلی، در فاصله 14 کیلومتری هتل ویو است. هی ریاد انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به غذای محلی است، رستوران ها و کافه های بسیار خوبی اطراف هتل هست. در هتل ویو آب گرم و مرکز سلامتی، اتاق بخار، اسکراب بدن، ماساژ و همچنین امکانات لازم برای معلولین در دسترس است. منوهای رژیم غذایی نیز در صورت درخواست در اختیار شما قرار می گیرد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع