هتل کنزی کلاب آگدال مدینه شهر

Kenzi Club Agdal Medina hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل کنزی کلاب آگدال مدینه شهر مراکش واقع در مرکز توریستی مراکش دارای 2 استخر،2 زمین تنیس و مرکز تناسب اندام می باشد. امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ، استخر روباز، سونا، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی، استخر سرپوشیده (تمام فصل) می باشد. از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد. شیشه های دوجداره اتاق ها نیز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامی که شما چرت میزنید؛ جلوگیری میکند.

این هتل با داشتن فروشگاه های متعدد به خود میبالد. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد. در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت. میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر تنیس شرکت کنند. شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید. اتاق مهمان ها دارای تلویزیون، سرویس بهداشتی خصوصی با سشوار و دسترسی اینترنت بی سیم در فضاهای عمومی می باشند.

 رستوران هتل غذاهای مراکشی و کافه نوشیدنی های خنک سرو می کنند. در ضمن هتل برای سرگرمی شما و یا کودکان شما نیز برنامه های خاصی را تدارک دیده است.همچنین گروه موزیک خاطرات خوشی را برای شما به دنبال دارد. در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت.میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر تنیس شرکت کنند.شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع