هتل کچ بوتیک

Kech Boutique Hotel & Spa

معرفی و تصاویر

هتل کچ بوتیک مراکش در محله آگدال به کوه های Oukaimeden نزدیک است و دارای استخر شنا و رستوران است. حدود 3.5 کیلومتر از کاخ ال بدیی و 10 کیلومتر از فرودگاه Menara فاصله دارد و در سال 2013 تاسیس شده است. این آپارتمان های مدرن اینترنت رایگان و بالکن با منظره ای از استخر و تراس آفتاب ارائه می دهد. دوچرخه برای اجاره در محل در دسترس است.

دارای یک تلویزیون ماهواره ای LED و تمام واحدهای بزرگ در هتل کچ بوتیک دارای تهویه مطبوع است. هر کدام ضد صدا هستند. شامل حمام خصوصی است. صبحانه قشنگی در منطقه ناهار خوری سرو می شود. کارکنان پذیرش 24 ساعته می توانند اطلاعاتی در مورد جاذبه های مجاور مانند کاخ های بهایی و Badii در 5 کیلومتری هتل ارائه دهند.

موقعیت عالی این هتل دسترسی سریع به مسجد، موزه و کاخ را فراهم می کند. اموال در فاصله 6 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد. این هتل در نزدیکی پارک ها و باغ ها قرار دارد. همچنین کارکنان هتل به 4 زبان عربی، انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی مسلط هستند.

این هتل اتاق هایی شامل اتاق خانواده، اتاق های اتاق پر زرق و برق و اتاق سه نفره برتر با دکور مدرن و امکانات راحتی مانند مینی بار، تلویزیون ماهوارهای، گرمایش و صندوق امانات دارد. برخی از اتاق های لوکس از منظره کوهستان لذت می برند. رستوران لابی، مهمانان را با ظروف ملک مراکش آشنا می کند. کافه، کوکتل و قهوه را در اختیار شما قرار می دهد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع