هتل ایبرستار سیدیه مراکش

Iberstar Sidieh Hotel, Morocco

معرفی و تصاویر

تعطیلات خود را در مروارید آبی مراکش سپری کنید. هتل ایبرستار سیدیه مراکش یکی از بهترین و لوکس ترین هتلهای تمام عیار است. شما دیگر نباید به یک جزیره بیابانی برای تپه های شنی، آب های شفاف و سواحل طلایی فرار کنید؛ پیدا کردن این هتل و ساحل دریای مدیترانه همه ی چیزی را که می خواهید در اختیار شما خواهد گذاشت.

اتاق هایی با بالکن در فضای باز با نمای دریا و استخر، و یک حمام. این هتل در جلوی دریا هتل ها و سوئیت های لوکس مورد نیاز برای گذراندن عروسی ارائه می دهد و به اندازه کافی مناسب برای تعطیلات با خانواده است. به دریای کریستال و در 4 کیلومتری ساحل ماسه طلایی بروید. از غذاهای سنتی مراکش، بهترین هارا یا چیزی سریع و آسان انتخاب کنید. حتی یک رستوران ژاپنی وجود دارد که تپانایاکی هایشما توسط سرآشپزها تهیه می شود که غذاهای چینی خود را با مهارت خاصی آماده می کند.

دنیایی جدید از احساسات را با طیف وسیعی از ماساژِ آرتریت را با روغن های شکوفه آرگان، انجیر و پرتقال تجربه کنید. شما می توانید از مرکز تناسب اندام و یا از زمین تنیس استفاده کنید. نمایش های رقص و موسیقی زنده وجود دارد … تجربه تمام مزایای برنامه ستاره کمپ! به محض ورود شما با چای نعناع از شما پذیرایی می شود.

علاوه بر این، در بازار محلی، می توانید از سوار شدن شتر در کنار ساحل یادآور کویر، یا کشف کالبدی سنتی مراکش بدون ترک هتل لذت ببرید. همچنین قدم زدن در امتداد ساحل مدیترانه به روستای ساعدیا، که در مرز با الجزایر قرار دارد. اگر نگاه کنید خواهید دید که تنها رودخانه شما را از این کشور همسایه جدا می کند! کارکنان این هتل به 3 زبان عربی، انگلیسی و فرانسوی مسلط هستند.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع