هتل گلدن تولیپ فرح

Golden Tulip Farah Rabat

معرفی و تصاویر

 

هتل گلدن تولیپ فرح در قلب شهر کازابلانکا واقع شده. تمامی اتاق های هتل مجهز به اینترنت، تلویزیون کابلی یا با کانال های متنوع، حمام خصوصی، سشوار و لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان می باشند. در رستوران های هتل غذا های محلی و بین المللی سرو می‌شود. میهمانان می توانند نوشیدنی‌های مخصوص را در کافه‌های هتل میل کرده و زمان مفرحی را سپری نمایند.

مرکز تجاری، مرکز آبگرم، استخر شنا سرپوشیده و مرکز تناسب اندام از دیگر خدمات هتل می باشند. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی محامد 25 کیلومتر است. سرویس رفت و آمد بنا به در خواست میهمانان فراهم خواهد شد. این هتل سه رستوران دارد که در آنها انواع غذاهای بین المللی ، ایتالیایی و مراکشی سرو می گردد. میهمانان می توانند انواع چای و یا قهوه را در کافه هتل میل کنند.

هتل فرح رباط فقط 10 کیلومتر از فرودگاه بین المللی رباط فاصله دارد و ایستگاه قطار نیز 3 کیلومتری این هتل قرار دارد. هتل فرح رباط اتاق هایی مجهز به تهویه کننده هوا ، تلویزیون و ماهواره و دسترسی رایگان به Wi-Fi دارد. اتاق ها چشم اندازی به سوی رودخانه بورگراگ دارند. کارکنان هتل مسلط به زبانهای انگیلیسی، ایتالیایی و …. می باشند. 

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع