هتل دالیز ریزورت

Dawliz Resort & Spa Hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل دالیز ریزورت مراکش هتل 5 ستاره با منظره Oued Bouregreg است و این هتل با ماشین 3 دقیقه از ساحل مرینا و 5 دقیقه از برج حسن فاصله دارد. آخرین دستاورد بزرگ مرحوم خانم حدید و بالاترین برج آفرین در آفریقا است. سفر به قلب Dawliz توچال و اسپا، تاسیس از سال 1996 و در سال 2017 تحت نشانه هنر بازسازی شد. اتاق های لوکس با بالکن با استخر روباز دارد.

هر اتاق مهمان شیک با طراحی معاصر است. تمام اتاق ها دارای تلویزیون می باشند. آنها همچنین دارای یک حمام بزرگ با دوش، لوازم حمام و لوازم آرایشی رایگان هستند. غذاهای بین المللی در رستوران Wave سرو می شود. همچنین هتل سرویس اتاق نیز دارد. در هتل دالیز ریزورت همچنین امکانات برای مهمانان معلول در دسترس است. کارکنان هتل به 4 زبان عربی، انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی مسلط هستند.

این هتل دارای مرکز آبگرم و سالن بدنسازی است که توسط Sens Spa By Dawliz ارائه می شود که شامل سالن زیبایی، سونا، حمام، مرکز تناسب اندام  و درمان بدن می باشد. این هتل شامل پارکینگ رایگان است و هزینه اتوبوسرانی به فرودگاه بین المللی رباط-سلی، در 7 کیلومتری هتل در دسترس است. ایستگاه قطار Rabat-Ville تنها 600 متر با هتل فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع