هتل آدام پارک اند اسپا شهر

Adam Park Marrakech Spa hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل آدام پارک اند اسپا واقع در کشور مراکش می باشد. این هتل دارای امکاناتی از قبیل استخر روباز، اینترنت بی سیم رایگان، رستوران های متعدد با سرو غذا های متنوع که شامل رستوران آرت دکو می‌شود. به همراه سرو صبحانه به صورت روزانه می باشد. تمامی اتاق های هتل آدام پارک اند اسپا مجهز به سیستم تهویه هوا، پاسیو یا بالکن، تلویزیون صفحه تخت با کانال های متنوع و چشم انداز زیبا می باشند.

در این هتل رستوران های متعددی وجود دارد که انواع غذا های محلی و بین المللی را از سراسر جهان برای میهمانان سرو می نمایند. کافه های هتل نیز انواع نوشیدنی های متنوع را برای میهمانان سرو کرده و زمان مفرحی را برای میهمانان رقم می زند.

میهمانان بعد از ورزش در مرکز تناسب اندام می توانند از روش های درمانی که در هتل ارائه می شود لذت ببرند. فاصله هتل آدام پارک اند اسپا مراکش تا میدان جامه الفنا 10 دقیقه، تا کاخ البدی 7 دقیقه، تا زمین رویال گلف 7 کیلومتر و 20 دقیقه تا فرودگاه منارا می باشد. در این کافه هتل نوشیدنی های متنوع همراه با موشیقی زنده برای میهمانان ارائه می شود.

میهمانان زمان مفرحی را در این کافه سپری خواهند نمود. در مرکز آبگرم هتل انواع خدمات از قبیل ماساژ های متنوع، حمام سنتی، روش های درمانی و انواع پکیج ها در فضایی آرامش بخش ارائه می شود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع