هتل پارسیان کوثر اصفهان

Parsian Kowsar Hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل پارسیان کوثر اصفهان در سال 1351 با نام هتل شرایتون افتتاح گردید که دارای 130 اتاق بود و زیر مجموعه هتل های شرایتون فعالیت می کرد. در سال 1352، به هتل کوروش تغییر نام داده شد و تا پنج سال بعد به فعالیت خودش ادامه داد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی نام این هتل به نام هتل قدس تغییر کرد و در نهایت در سال 1358 به نام امروزی خودش، یعنی هتل کوثر تغییر یافت و  زیر مجموعه گروه هتل های پارسیان شد.

موقعیت مکانی بسیار خوب هتل از قبیل قرار گیرفتن دقیقا کنار زاینده رود، این هتل را به یکی از هتل های معروف در شهر اصفهان تبدیل کرده است که با نمایی استثنائی و چشم انداز به سی و سه پل، اقامتی رویایی را برای میهمانان خود به رقم می زند.این هتل دارای دو فاز قدیم و جدید می باشد که فاز قدیم آن، شامل ساختمان اصلی هتل با 7 طبقه و 170 واحد اقامتی با اشراف به رود زیبای زاینده رود می باشد و یک طبقه از این ساختمان مخصوص سالن تشریفات می باشد.

فاز جدید این مجموعه در سال 1396 افتتاح شد که ساختمان فیروزه نام دارد و مشرف به باغ است.همچنین بازسازی دیگری در سال 1395 روی هتل انجام شده که دلیل بر تکمیل امکانات هتل از قبیل ساخت مجموعه آبی، سالن بدنسازی و پارکینگ داشته است.

برای رزرو هتل پارسیان کوثر همراه با امکانات ویژه از طریق ایلیا گشت اقدام فرمایید.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع