هتل بست وسترن دبی

BEST WESTERN PREMIER hotel

معرفی و تصاویر

هتل بست وسترن دبی که از سری هتل های زنجیره ای بست وسترن پرِمیر است نزدیک به مراکز تجاری و خرید ساخته شده. فاصله هتل بست وسترن تا فرودگاه دبی کمتر از 15 دقیقه است و ایستگاه متروی ابوبکر الصدیق تو چند قدمی این هتل قرار دارد. از هتل 4 ستاره بست وسترن تا مرکز تجارت جهانی دبی، مرکز خرید دبی و برج خلیفه  با اتومبیل، راه زیادی نیست.

امکانات هتل بست وسترن دبی

اینترنت رایگان، استخر سرپوشیده، سونا، اتاق بخار و باشگاه تناسب اندام از امکانات هتل بست وسترن پرمیر است. همچنین در سالن اسپا و تندرستی این هتل انواع خدمات ماساژ صورت می‌گیرد. پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به خدمات تورگردی هتل بست وسترن بزنید چون برنامه‌های جالبی برای تورگردی در داخل شهر دبی و همچنین بیابان گردی و سایر خدمات دارند.

برای اجاره خودرو می‌توانید به پیشخوان مربوطه در هتل مراجعه نمایید. سرویس رفت و برگشت به مرکز خرید الغریر و دیره سیتی سنتر نیز در هتل تعبیه شده است. حسابی در شهر و یا بعد از یک ملاقات طولانی کسب و کار وقت ریلکس کردن و نوشیدن انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد می‌رسد، به کافه بار Chameleon Bar مراجعه کنید و از فضا و برنامه‌های زنده و منوی آنها لذت ببرید.

مشخصات

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع