دبی مارینا دبی

آشنایی با لگولند دبی

شرح

لگولند دبی

یکی از پارکهای معروف دبی که بسیار هم دیدنی است ، لگولند نام دارد. نام “لگو” نوستالوژی معروف تمام سنین است ، آجرهایی کائوچویی یا پلاستیکی که ساختمان، روبات، ماشین و یا هرچیز دیگری را با آن میتوان ساخت. ابداع و ساخت این آجرهای اسباب بازی زیبا توسط شرکتی دانمارکی شکل گرفت و برای تبلیغات بیشتر لگولندهایی در نقاط مختلف دنیا بنا شد که هفتمین آنها لگولند دبی می باشد. این پارک در سال 2016 در خیابان شیخ زائد افتتاح شد.  اگر به دنبال مکانی شاد و هیجان انگیز برای گذراندن یک روز زیبا را دارید این پارک می تواند بهترین گزینه برای شما و فرزندان شما باشد.

پارک لگولند به عنوان یکی از پارک ها و استراحت گاه های مهم دبی به شمار می رود و مقصد نهایی خانواده هایی است که فرزندان 2-12 ساله دارند. پارک لگولند دبی به لحاظ استراتژیک در جاده شیخ زاید بین دبی و ابوظبی به عنوان بخش جدایی ناپذیر پارک ها و استراحتگاه های دبی به شمار می رود. پارک لگولند دبی به عنوان اولین پارک تفریحی لگولند در خاورمیانه با بیش از 60 سواری مهیج، سرسره های آبی، نمایش های زنده، تجربه ساختمان سازی و جاذبه های دیگر، طیف وسیعی از فرصت های تفریحی را برای شما در منحصر به فردترین و محرک ترین پارک دبی ایجاد خواهد کرد.

جاذبه های لگولند

این پارک شامل جاذبه هایی است که می توانند کودکتان را برای مدتی طولانی سرگرم کنند، در این پارک، برای کودکان بسیار کوچک، جاذبه هایی مانند ماشین های برقی و هواپیماهای بازی و برای کودکان بزرگتر، جاذبه هایی مانند رولر کاستر و برج سقوط آزاد وجود دارد.

اولین توقف شما در پارک لگولند در قسمت کارخانه آجر لگولند خواهد بود، جایی که شما می توانید چگونگی تهیه یک آجر را از نزدیک ببینید و حتی آجر دست ساز خود را پس از سرد شدن به عنوان یادگاری از بازدید خود از پارک لگولند دریافت کنید. هم چنین شما می توانید در این پارک از بزرگ ترین فروشگاه اسباب بازی خاورمیانه بازدید کنید.

در قسمت کارخانه لگو  این پارک فرآیند ساخت یک لگوی واقعی را از ابتدا تا انتها می ببینید. حتی می‌توانید آجر لگوی مخصوص خود را بسازید و به خانه ببرید. شما میتوانیدبرای تفریح و بازی در شهربازی و پارک آبی به صورت جداگانه یا با هم برای هر کدام بلیط تهیه نمایید.زمانی که در این پارک سرگرم بازی و تفریح هستید جهت صرف غذا می توانید از رستوران ها و کیوسک های موجود در این پارک استفاده نمایید و لحظات خوب و خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

هتل لگو لند

جالب است بدانید هتلی در این مجموعه با نام هتل لگولند با 250 اتاق که هر اتاق داری مدل های مختلف لگو می باشد قرار است بزودی در این مجموعه احداث شود که این هتل هفدهمین لگولند در جهان است که در منطقه خاورمیانه منحصر بفرد خواهد بود. اقامت در این هتل به خانواده ها این اجازه را می دهد که پس از بسته شدن درب های پارک همچنان در محوطه بوده و به بازی و تفریح خود ادامه دهند. با این که در این پارک قسمت های سربسته و سرپوشیده وجود دارند، قسمت اعظم پارک در فضای باز قابل مشاهده است که در روزهای گرم تابستان، کمتر مورد توجه قرار می گیرد. در این پارک، آبنمایی زیبا که بوسیله لگو ساخته شده است نیز مشاهده می شود . در سفر به دبی حتما از این پارک دیدن کنید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط