سرزمین عجایب کانادا

سرزمین عجایب کانادا

شرح

سرزمین عجایب کانادا

یکی از بزرگترین شهربازی های دنیا به مساحت 330 هکتار در سال 1981 میلادی در تورنتو با نام سرزمین عجایب کانادا یا واندرلند  ساخته شده است. سرزمین عجایب تورنتو رویای تحقق یافته علاقمندان به شهربازی میباشد و سالانه  میزبان بیش از سه میلیون بازدید کننده از سراسر دنیاست.  این شهربازی دارای بزرگترین رولر کوستر و پارک دایناسورها در دنیا میباشد. در این پارک بیش از 200 جاذبه گردشگری و 68 وسیله سواری هیجان انگیز وجود دارد. علاوه بر بازی‌های مختلف و پارک آبی، در این مجموعه می‌توانید از تماشای اجراهای زنده لذت ببرید یا به قایق‌رانی و اسب‌سواری بپردازید. همچنین وجود رستوران در این مجموعه، از دیگر مزیت‌های آن است. با تهیه بلیط آنلاین نیز می‌توانید از تخفیف‌‌های خرید استفاده کنید.

بزرگترین شهر بازی کانادا

این پارک همچنان بعنوان بزرگترین شهر بازی کانادا محسوب میگردد. سرزمین عجایب کانادا دقیقا در اُنتاریو و در حومه تقریباً 40 کیلومتری از مرکز شهر تورنتو قرار گرفته است. سرزمین عجایب یا واندرلند از ماه می تا ماه سپتامبر همراه با آخر هفته ها (در اواخر آپریل، اکتیر و اوایل نوامبر) باز می باشد. سرزمین عجایب از نظر تعداد ترن هوایی پس از پرچم کوه جادویی با 19 ترن هوایی و نقطه سرو با 17 ترن هوایی، سومین پراک جهان می باشد. از سال 1993 تا 2006 این پارک با نام پارک بزرگ کار می کرد.

همچنین گفتنی ست که یک پارک آبی به نام کار چلپ چلوپ و به مساحتی نزدیک به هشت هکتار را نیز در خود جای داده است، در سال گذشته نزدیک به سه میلیون و ششصد و هفده هزار نفر بازدیدکننده داشته که بر پایه تازه ترین رای دهی از سوی برخی از بازدیدکنندگان در تارنمای گردشگری بازدید کننده، بسیاری از گردشگران درجه عالی و بسیارخوب را به این سایت تفریحی اختصاص داده اند.

سرزمین عجایب کانادا برای خانواده ها، غذادوست ها، ماجراجوهای هیجان دوست و رده های گوناگون سنی بسیار جذاب است. بیش از دویست جاذبه تفریحی از جمله هفتاد وسیله بازی که دربرگیرنده شانزده ترن هوایی (گوناگون، مرتفع و پرشتاب ترین ها در کانادا) ست و پارک آبی متنوعی را در خود جای داده است. چنانچه ترن هوایی با روحیه و شرایط جسمانی برخی از افراد سازگار نیست، می توانند سواری های کم ارتفاع را تجربه کنند، تماشاگر نمایش باشند و یا از خوراک های گوناگون بوفه ها و رستوران ها لذت ببرند. لذت یک روز بازدید و گردش در این مکان تفریحی را از دست ندهید.

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک