Ealiya Gasht Pars

کشورهای توریستی قاره آمریکا

۱۶ مهر ۱۴۰۲ ۲ دقیقه

محبوب ترین کشورهای توریستی قاره آمریکا

محبوب ترین کشورهای توریستی قاره آمریکا در چند سال اخیر، بر اساس نتایج تحلیل نظرات گردشگرانی که به کشورهای مختلف سفر کرده اند این نتیجه به دست آمده است که کشور ایتالیا همواره یکی از بهترین کشورها برای گردشگری و سفر تفریحی است. اما به جز ایتالیا چه کشورهایی در لیست بهترین کشورهای توریستی جهان قرار می گیرند؟

با پیشرفت های تکنولوژی و عرضه هواپیماهای مدرن و مجهز، سفر به نقاط دوردست دیگر آرزویی محال نیست. شما می توانید سوار هواپیما شوید و چند ساعت آن سوی کره زمین پیاده شوید. همین عوامل باعث رشد صنعت توریسم و گردشگری در دهه های اخیر شده است و هر کشوری سعی می کند گردشگران بیشتری را به سمت خود جذب کند. در این میان سهم برخی کشورها از بقیه بیشتر است و بالاترین آمار گردشگران خارجی را دارند. به نظرتان این کشورها کدام هستند؟

کشورهای توریستی قاره آمریکا

سردرگمی گردشگران

تعداد مقاصد سفر و تجربه های مختلف منجر شده تا گردشگران در سرتاسر دنیا در میان مکان های مختلف دچار سردرگمی شوند. هرساله جورنال های معتبر در زمینه ی گردشگری فهرستی از مقاصد هیجان انگیز برای سفر را معرفی می کنند، معیارها و فاکتورهای متفاوتی همچون جاذبه ها، امکانات و تسهیلات در انتخاب این کشورها تاثیر گذار هستند.

محبوب ترین کشورهای توریستی قاره آمریکا

سومین کشور در لیست پرگردشگرترین کشورهای دنیا ایالات متحده آمریکاست. این کشور جاذبه های متنوعی دارد و به همین دلیل طیف وسیعی از مسافران و گردشگران را به سمت خود جذب می کند. مجسمه مشهور آزادی در نیویورک را شاید بتوان نماد و سمبل این کشور دانست. همچنین گراند کانیون نیز یکی از مشهورترین پدیده های طبیعی این کشور است که طبیعت گردان آمریکایی و خارجی را جذب این کشور می کند. سواحل زیبا و تفریحی مثل میامی و لاس وگاس هم از جمله پرطرفدارترین مقاصد در ایالات متحده آمریکا هستند. سالانه به طور میانگین 76٫9 میلیون مسافر و گردشگر با اهداف مختلف به این کشور سفر می کنند.

سفر به کانادا

از محبوب ترین کشورهای توریستی قاره آمریکا، کانادا: سفر به کانادا تجربه های متفاوت و زیادی را اختیارتان قرار می دهد. از گذراندن وقت در کمپ های بیابانی در جزایر ونکوور تا اقامت در قدیمی ترین هتل ها در مونترآل تجربه ای منحصر به فردی را در اختیارتان قرار می دهد. سورتمه سواری در زمستان های شهر کبک نیز از دیگر تجربه هایی است که هرگز نباید آن را از دست بدهید.

محبوبترین کشورهای توریستی آمریکا

سفر به مکزیک

از محبوب ترین کشورهای توریستی قاره آمریکا، مکزیک: ایتالیا و اسپانیا را برای لحظاتی فراموش کنید. به نفعتان است با سبک آشپزی و غذاهای مکزیکی آشنا شوید. سه مورد از رستوران های این کشور با نام های Pujol ِ،Quintonil ،Biko در لیست بهترین رستوران های جهان قرار دارند. این رستوران ها همگی در شهر مکزیکوسیتی قرار دارند. کشور مکزیک بین ایالات متحده و آمریکای مرکزی قرار گرفته و تاریخ و فرهنگی خارق العاده و جذاب دارد.

سفر به کشورهای قاره آمریکا

طبیعت بی نظیر و چشم اندازهای بیابانی و باشکوه و کوهستان ها و جنگل های بارانی متراکم و انبوه، عاشقان طبیعت را به سمت مکزیک می کشاند. همچنین برخی از زیباترین سواحل جهان هم در این کشور قرار دارد و به طور کل 450 ساحل در سرتاسر مکزیک وجود دارند. غذاهای خوشمزه و مشهور مکزیکی، فرهنگ خاص و جذاب و رسم و رسوم جالب مکزیکی ها هم مزید بر علت شده تا مسافران زیادی مکزیک را برای سفر خارجی انتخاب کنند.

سفر به آمریکا

از محبوب ترین کشورهای توریستی قاره آمریکا، آمریکا: آمریکا سرزمین متروپلیس های درخشان است. طبیعت زیبا از بزرگترین خصیصه های این کشور پهناور است. کوهستان های Catskill در نیویورک و جزیره طلایی جورج تنها چند مورد از نقاط دیدنی این کشور هستند.

محبوبترین کشورهای قاره آمریکا برای سفر

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *