شهر جهنمی آمریکا

درباره شهر جهنمی آمریکا چه می دانید؟

۰۹ دی ۱۴۰۲

 ایالات متحده آمریکا (ایالات متحده)، (U.S.) یا آمریکا یک جمهوری فدرال متشکل از ۵۰ ایالت، یک منطقه فدرال، پنج سرزمین خودمختار و مجموعه ای از جزایر پراکنده است که مجموعاً دارای مساحتی معادل ۹/۸ میلیون کیلومتر مربع (۳/۸ میلیون مایل مربع) و جمعیتی برابر ۳۲۵ میلیون نفر میباشد.

در بخش شمالی شهرستان سامیت در ایالت اوهایو آمریکا روستایی قدیمی وجود دارد که به خاطر اتفاقات ترسناکی که در آن اتفاق افتاده و افسانه هایی که درباره اش ساخته شده به شهر جهنمی آمریکا معروف است. با اینکه اسم این روستا «بوستون میلز» است اما امروز همه دیگر اینجا را به نام شهر جهنمی آمریکا می شناسند.

 

فضای شهر جهنمی آمریکا

ایالت اوهایو، معروف به شهر جهنمی

شهر جهنمی آمریکا یکی از افسانه ای ترین مناطق ایالت اوهایو است. مطمئنا با شنیدن اسم شهر جهنمی آمریکا تعجب کردید اما، این اسم رسمی شهر نیست و از همان ابتدا اسم شهر نبوده است. این شهر امروز کاملا متروک است و افسانه هایی که درباره اش وجود دارد باعث شده که اسمش را شهر جهنمی بگذارند. منطقه ای که به شهر جهنمی معروف است در بخش شمالی شهرستان سامیت قرار دارد.

در مورد کشور های توریستی قاره آمریکا بشتر بدانید 

اسم این منطقه در اصل بوستون میلز است و در سال ۱۸۰۶ تاسیس شده به طوری که قدیمی ترین روستای شهرستان سامیت به شمار می رود.

شهر بوستون هیلز آمریکا در سال ۱۸۰۶ تاسیس شد و تا سال ۱۹۷۴ روستایی آرام و ساکت بود. پروژه های ساخت و ساز، افراد زیادی را به این شهر کشاند و ایستگاه راه آهنی که در دهه ۱۸۸۰ ساخته شد به شهر رونق خاصی داد به طوری که که خیلی ها این روستا را برای زندگی انتخاب کردند.

در سال ۱۹۷۴، در پی نگرانی هایی که به خاطر از بین رفتن جنگل ها به وجود آمد قانونی به تصویب رسید تا این روستا تبدیل به پارک ملی شود. قرار بر این شد که این منطقه از ساکنان خریداری و به پارک ملی تبدیل شود. حتما می توانید حدس بزنید که با این قانون، دولت ادعای مالکیت این شهر را کرد و اهالی محبوب شدند که به شهر دیگری بروند.

قرار بر این بود که همه ساختمان ها و ساخت و سازها از بین برود و شهر، پارک ملی شود. دولت بدون اینکه از مردم نظری بخواهد خانه های مردم را می خرید و اهالی که به خاطر این اقدام دولت عصبانی بودند چاره ای جز ترک این محل نداشتند.

خانه های شهر جهنمی آمریکا

قوانین شهر جهنمی آمریکا

اما افسانه های شهر جهنمی آمریکا از کجا شروع شد؟ زمانی که هر خانه از اهالی خریداری می شد اطراف هر خانه پر از تابلوهای «تجاوز ممنوع» می شد و قرار بر این بود تا این تابلوها تا زمانی که ویرانی خانه ها شروع شود در این محل بمانند. بعد از اینکه صدها خانه در مدت زمان کوتاهی خریداری شدند ویرانی آن ها عقب افتاد.

همه کسانی که از جاده می گذشتند و این خانه ها را می دیدند فکر می کردند که شهر به طور اسرار آمیزی متروک شده است اینجا بود که شایعات شروع شد. داستان هایی که درباره شهر جهنمی آمریکا وجود دارد آنقدر زیاد است که نمی توان همه آن ها را گفت.

شایعاتی پیچید که قرص های شیمیایی ای که بر روی خاک به کار می رود باعث ایجاد جهش هایی روی انسان و حیوان می شود از آن جمله مار پیتون منطقه بود که به هیولایی عجیب تبدیل شده بود. مردم بعد از دیدن تابلوهای ورود ممنوع در اطراف این روستا به این شایعه رسیده بودند.

در ادامه شهر جهنمی آمریکا ، شایعه ترسناک دیگر مربوط به قبرستان شهر است مردم می گویند این قبرستان در تسخیر یک روح است که بر روی یک نیمکت می نشیند و به همه خیره می شود. اما جالب است که کسانی که به دیدن این قبرستان می روند می گویند که در اینجا هیچ نیمکتی وجود ندارد!

شایعه بعدی هم درباره همین قبرستان است و اینکه درختانش تکان می خوردند! می گویند بیشتر قبرهای این قبرستان متعلق به بچه هایی یک مدرسه است که به قتل رسیده اند. در میان همه داستان های ترسناکی که درباره این روستا وجود داشت شاید ترسناک ترین آن ها یک اتوبوس مدرسه ای بود که در جنگل پنهان شده بود.

می گویند که این اتوبوس پر از بچه های مدرسه بوده اما همه بچه ها توسط شخصی که از تیمارستان روانی فرار کرده بود کشته شدند. اما این داستان زمانی ترسناک تر می شود که بدانید به گفته مردم این منطقه در جنگل صدای گریه این بچه ها به گوش می رسد. بعد از اینکه گردشگران زیادی برای دیدن این اتوبوس به این جنگل می رفتند اتوبوس از این محل برداشته شد.

افسانه های شهر جهنمی آمریکا

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *