هتل ال ام کلاب تفلیس

LM Club Tbilisi Hotel

معرفی و تصاویر

در فاصله 100 متری از میدان Marjanishvili شهر تفلیس، هتل 4 ستاره ال ام کلاب تفلیس LM Club Tbilisi با ارائه محل اقامتی مجهز به اینترنت رایگان، میزبان مسافران تور تفلیس می باشد. این هتل با دارا بودن خدماتی متنوع نزد مسافران بسیار محبوب می باشد. 

امکانات هتل ال ام کلاب تفلیس

شما می توانید در طول سفر خود به شهر زیبای تفلیس و اقامت در هتل ال ام کلاب تفلیس انواع غذاهای اروپایی را در رستوران هتل نوش جان کنید. تمامی اتاق های هتل دارای حمام اختصاصی و تلویزیون صفحه تخت می باشند. هرروز صبح صبحانه ای کامل و غنی در بوفه هتل سرو می شود که می تواند روزی پر انرژی را برای گشت و گذار در شهر و بازدید از جاذبه های شهر تفلیس برای شما رقم بزند. از دیگر خدمات هتل ال ام کلاب تفلیس LM Club Tbilisi برای استفاده مسافران می توان به سونا، سالن بدنسازی و استخر اشاره کرد.

شما می توانید در هر زمینه ای از راهنمایی و کمک کارکنان هتل که بصورت 24 ساعته در قسمت پذیرش حضور دارند استفاده کنید. وای فای در این هتل رایگان است. این هتل دارای زمین بازی تنیس با تجهیزات است همچنین اتاق های هتل تهویه مطبوعی دارند. مهمانان می توانند از غذاهای اروپایی در رستوران استفاده کنند.

موقعیت هتل ال ام کلاب تفلیس

هتل ال ام کلاب در 100 متری از میدان مارجیانشینوی قرار دارد. سالن اپرا شهر تفلیس در فاصله 1.7 کیلومتری و پارک Dedaena در فاصله 1.3 کیلومتری هتل قرار دارند. نزدیکترین فرودگاه به هتل LM Club Tbilisi نیز فرودگاه بین المللی شهر تفلیس می باشد که با فاصله 19 کیلومتری از هتل قرار دارد

مشخصات

فاصله تا ...

  • میدان مارجیانشینوی ۱۰۰متر
  • پارک Dedaena ۱٫۳کیلومتر
  • سالن اپرا شهر تفلیس ۱٫۷کیلومتر
  • فرودگاه بین المللی شهر تفلیس ۱۹کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
پذیرش 24 ساعته
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
مسواک، خمیر دندان و صابون
استخر سر پوشیده
زمین تنیس
سالن بدنسازی
سونا
رستوران