هتل نصیرالملک شیراز

Nasir Al Molk Hotel

معرفی و تصاویر

nv

هتل نصیرالملک که همنام یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری در شهر شیراز یعنی مسجد نصیرالملک است در ضلع شرقی شاهچراغ قرار گرفته. این هتل از نظر موقعیت مکانی می‌تواند برای آن دسته از مسافران شیراز که به قصد زیارت به این شهر سفر کرده‌اند ایده آل باشد. هتل نصیرالملک با اینکه هتل دو ستاره‌ای است ولی دنج و راحت است و شامل اتاق‌های دوتخته تویین و دابل است.

هتل نصیرالملک تا جاهای دیدنی شیراز چند دقیقه بیشتر فاصله ندارد. مسجد نصیرالملک درست روبه روی هتل واقع شده و مسجد وکیل و خیابان زند که بسیاری از جاذبه های گردشگری شیراز و باغ‌های دل‌انگیزش در آن واقع است، 10 دقیقه پیاده با هتل فاصله دارد. هتل نصیر الملک شیراز در اسفند ماه سال 1395 به بهره برداری رسید. این هتل دارای دو طبقه است که 34 باب اتاق آن در طبقات اول و دوم پراکنده شده اند.

موقعیت مکانی مناسب هتل نصیر الملک، موجب دسترسی آسان به حرم مطهر شاهچراغ می شود که رضایت گردشگران گرامی را به همراه داشته است.این هتل در یکی از بهترین موقعیت‌های مکانی شهری و در مرکز تجاری شهر شیراز قرار دارد و قابلیت دسترسی آسان به اماکن مذهبی و مراکز سیاحتی و فرودگاه شیراز را دارا می‌باشد.

هتل دو ستاره نصیر الملک شیراز با ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب، سعی در جلب نظر مهمانان گرامی داشته است. رستوران هتل واقع در طبقه اول با ظرفیت 32 نفر (ساعت کاری: صبحانه: 7:00 الی 9:30 ، ناهار: 12:00 الی 15:00، شام: 20:00 الی 22:30) 

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع