هتل فیشرمنز هربور اوربن

Fishermens Harbour Urban hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل فیشرمنز هربور اوربن در نزدیکی  جنوب شهر پاتونگ پوکت و در منطقه تفریحی واقع شده. مراکز مهم اطراف هتل (1.4 کیلومتر از مرکز خرید Jungceylon و 1.5 کیلومتر از محله بنگلادشها ) میباشد.همانطور که از نام هتل مشخص است منطقه ای که هتل در آن قرار دارد محل ماهیگیران پاتونگ تایلند بوده و نام هتل فیشرمن از همین محل برگرفته شده است.

هتل 4 ستاره دیگری به همین نام در این منطقه میباشد که در قسمت معرفی هتلهای تایلند به ان نیز پرداخته شده است این هتل بسیار پیشرفته بوده و مطمئنا برای تعطیلات شما لذت بخش میباشد. اتاقهای هتل فیشرمن دارای یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای، یک صندلی مبله و یک بالکن خصوصی. ، مینیبار و چای / قهوه ساز. یک حمام یا دوش، حمام اختصاصی همراه با لوازم آرایش رایگان و سشوار و حداقل فضای اتاقهای هتل 40 متر میباشد.

سالن اسپا هتل دارای مدیتیشن، ماساژ و استفاده از درمان های گیاهی تایلندی است. ک شاتل مخصوص در زمان درخواست مهمانان، آنها را با مبلغی مشخص به فرودگاه می‌رساند. پارکینگ هتل فیشرمن هاربر اربن ریزورت پوکت رایگان است و اجازه سیگار کشیدن در بخش‌هایی از این هتل 5 ستاره پوکت وجود دارد.

این هتل از 4 ساختمان 7 طبقه تشکیل شده و در سال 2015 ساخته شده. مسافران می‌توانند با استفاده از اینترنت بی‌سیم داخل اتاقها به وب‌سایت‌ها دسترسی داشته باشند. امکانات تجاری اتاقهای هتل فیشرمن هاربر اربن ریزورت پوکت شامل میز و تلفن هستند.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع