هتل هالیدی این نیو دهلی میور ویهار نویدا

Holiday Inn New Delhi Mayur Vihar Noida

معرفی و تصاویر

هتل هالیدی این نیو دهلی میور ویهار نویدا در منطقه تجاری مایور ویهار در شهر دهلی نو واقع شده است. فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی نیز در فاصله ی 45 دقیقه رانندگی از هتل هالیدی این دهلی نو قرار دارد. در حالی که تا منطقه کانات پلیس حدود 20 دقیقه رانندگی است. در ادامه با ایلیا گشت همراه باشید.

امکانات هتل هالیدی این نیو دهلی میور ویهار نویدا

در اتاق های مدرن هتل هالیدی این دهلی نو تلویزیون صفحه تخت، قهوه ساز، اتو و میز اتو، و گاو صندوق تعبیه شده است. یک ساعت آلارم دار در اتاق ها موجود است که مهمانان می توانند با پذیرش هتل در ارتباط باشند و درخواست های خود را به آنها اطلاع دهند. هتل هالیدی این دهلی نو دارای مرکز تجاری 24 ساعته، و خدمات فکس و فتوکپی نیز می باشد. شما در هتل هالیدی این دهلی نو می توانید برای سرگرم کردن کودکان خود، فیلم اجاره کنید و آنها را مشغول کنید.

برای مسافران تور هند که علاقه مند به تجارت، کسب و کار، آشنایی با مردم خوش برخورد دهلی و همچنین تاریخ می باشند، فاز 1 مایور ویهار انتخاب بسیار خوبی است و از لحاظ موقعیتی، هتل هالیدی این دهلی نو یکی از بهترین ها در دهلی نو بشمار می رود. میهمانان وقتی امکانات هتل هالیدی این نیو دهلی میور ویهار نویدا را با دیگر هتل های منطقه مقایسه می کنند، از انتخاب خود بسیار خوشحال می شوند. کارکنان هتل هالیدی این دهلی نو مسلط به زبان انگلیسی هستند. هتل هالیدی این دهلی نو زیر مجموعه هتل و ریزورت هالیدی این است و دارای 196 اتاق می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
خشکشویی
روم سرویس 24 ساعته
پذیرش 24 ساعته
صندوق امانات
کافی نت
لابی
مترجم برای مهمانان خارجی
تهویه مطبوع
حوله و دمپایی به تعداد نفرات
کمد دیواری همراه با جا لباسی
یخچال با مینی بار شارژ شده
مسواک، خمیر دندان و صابون
اتاق بازی برای کودکان
استخر روباز
رستوران
کافی شاپ
تراس
ماهواره