هتل والی کناک استانبول

Vali Kanak Hotel Istanbul

معرفی و تصاویر

هتل والی کناک استانبول در شیشلی جای گرفته و 600 متر تا مرکز کنوانسیون و نمایشگاه استانبول مسافت دارد و این هتل یک انتخاب محبوب برای مسافران است. هتل والی کوناک از ویژگی های فوق العاده مانند: خدمات سرویس اتاق 24 ساعته، اینترنت رایگان در تمام اتاق ها، نظافت روزانه، میز جلو 24 ساعته و ذخیره سازی به چمدان برخوردار است.

امکانات هتل والی کناک استانبول(Vali Konak hotel)

در هر اتاق هتل والی کوناک امکاناتی از جمله: تهویه ی مطبوع ، تلویزیون صفحه تخت ،یک منطقه صندلی ، حمام خصوصی، دمپایی و لوازم آرایش به صورت رایگان فراهم است . فرودگاه آتاتورک استانبول 16 کیلومتر تا هتل والی کوناک راه دارد. هتل والی کوناک هتل یک مکان ایده آل برای اقامت مسافرانی است که به دنبال جذابیت، آسایش و راحتی در شهر استانبول می باشند.

 هرکدام از اتاق های هتل دارای سیستم تهویه هوا می باشند و با تلویزیون صفحه تخت و برخی از آنها با فضای نشیمن برای استراحت تجهیز شده اند. شما در سراسر هتل می توانید به اینترنت رایگان دسترسی داشته باشید و لحظات خوش خود در طول سفر را با عزیزانتان به اشتراک بگذارید.

صبحانه هتل هرروز بصورت بوفه در رسوران هتل سرو می شود. شما در هتل والی کناک استانبول Vali Konak Istanbul می توانید با کمک پرسنل پذیرش 24 ساعته هتل، ماشین اجاره کنید و به بازدید از جاذبه های استانبول بروید. فرودگاه بین المللی آتاتورک در فاصله 16 کیلومتری از هتل قرار دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تور و هتل در سراسر دنیا با همکاران ما در ایلیا گشت در ارتباط باشید.

برخی از اتاق ها شامل یک فضا ی نشیمن هستند که می توانید در آن به استراحت بپردازید. دسترسی به اینترنت بی سیم در سراسر هتل والی کناک رایگان می باشد. می توانید روز خود را با صبحانه ی سلف سرویس هتل آغاز کنید. کانتر پذیرش والی کناک به صورت 24 ساعته ارائه ی خدمات می کند. هتل والی کناک همچنین خدمات اجاره ی اتومبیل ارائه می دهد.

بیمارستان آمریکایی استانبول در 500 متری هتل قرار گرفته است. بیمارستان آجی بادم فولیا 1.1 کیلومتر با والی کناک فاصله دارد. هتل توسط بسیاری از کلینیک های درمانی و زیبایی احاطه شده است. مرکز همایش ها و نمایشگاه های استانبول و مرکز کنگره ی استانبول در 600 متری هتل واقع شده اند. با پیمودن 16 کیلومتر مسافت می توانید از والی کناک به فرودگاه آتاتورک بروید. چه با قصد خرید به استانبول آمده باشید چه برای گذراندن اوقات فراغت، هتل والی کناک مکانی ایده آل برای شما خواهد بود؛ این هتل در قلب منطقه ی فرهنگی و خرید استانبول قرار گرفته است.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع