هتل پارما تکسیم استانبول

The Parma Hotel Taksim

معرفی و تصاویر

هتل 5 ستاره پارما تکسیم استانبول (The Parma Hotel Taksim)، تنها 110 متر با میدان تکسیم و چند قدم با خیابان پر شور و نشاط استقلال و کافه ها و مغازه هایش فاصله دارد. این هتل دارا ی یک استخر سرپوشیده بوده و مهمانان می توانند از خدمات کانتر راهنمایی واقع در هتل  استفاده نمایند. این هتل همچنین مجهز به اتاق ماساژ، سونا ی بخار، سونا و حمام برای بانوان و آقایان است. اینترنت بی سیم به صورت رایگان در دسترس مهمانان میباشد.

اتاق های این هتل عایق صدا بوده و مجهز به تهویه هوا ی مطبوع، فضای نشیمن، تلویزیون دارا ی صفحه نمایش تخت، میز تحریر و مینی یخچال میباشند. یک کتری برقی داخل هر اتاق وجود داشته و سرویس آماده سازی چای و قهوه، روزانه به صورت رایگان در دسترس مسافرین قرار میگیرد. یک گاوصندوق با سایز لپ تاپ و لوازم اتو کشیدن نیز در هر اتاق در نظر گرفته شده است.

در کافه رستوران این هتل صبحانه به صورت سلف سرویس سرو می شود. در این رستوران می توانید از طعم لذیذ غذا های بین المللی و خوراک های سنتی ترکی میل کنید. از آنجاییکه رستوران در محله ای تاریخی قرار دارد می توانید به گشت و گذار پرداخته و با حال و هوا ی محلی منطقه آشنا شوید. به گاردن کافه رفته و با چشیدن طعم دسر های لذیذ و معروف ترکی، خستگی خود را به فراموشی سپارید. مهمانان هتل پارما تکسیم می توانند به صورت رایگان از بسیاری از تسهیلات مرکز آبگرم مانند استخر سرپوشیده استفاده نمایند.

ایستگاه مترو تکسیم که در 300 متری هتل پارما تکسیم واقع شده است به منطقه ی تاریخی سلطان احمد و دیگر بخش های تاریخی شهر استانبول دسترسی آسان خواهد داشت. فاصله ی هتل تا فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر بوده و با پرداخت اضافه بها سرویس حمل و نقل برای شما فراهم خواهد شد. مرکز همایش ها ی لطفی کردار، مرکز کنگره ی استانبول، سالن کنسرت جمال رشیت ری و تئاتر محسن ارطغرل همگی در فاصله ی 1.5 کیلومتری هتل واقع شده اند.

 هتل پارما تکسیم در مرکز آبگرم کوالیا برای شما محیطی لوکس برای استراحت و تمدد اعصاب فراهم کرده است. سونا، اتاق های ماساژ، سونا ی بخار و حمام ترکی این مرکز بخش های مجزایی برای بانوان و آقایان خواهند داشت. پکیج ماساژ های خصوصی شامل تکنیک های متفاوتی می باشد. پیشنهاد می شود پس از استفاده از استخر به سونا یا سونا ی بخار سری بزنید. کیسه و ماساژ با صابون در حمام ترکی، سنتی به جا مانده از دوران عثمانی میباشد. دستگاه های مرکز تناسب اندام به جدیدترین تکنولوژی مجهز میباشند. کافه ویتامین نوشیدنی های مقوی سرو خواهد کرد.

بخش های این مرکز عبارتند از: 6 اتاق ماساژ ( 3 اتاق مخصوص بانوان و 3 اتاق مخصوص آقایان )، 1 اتاق خدمات مراقبت از پوست، حمام ترکی، سونا، سونا ی بخار، استخر سرپوشیده و رختکن.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع