هتل سمینال تکسیم استانبول

Seminal Hotel Taksim

معرفی و تصاویر

 

هتل سمینال تکسیم استانبول (Seminal Hotel Taksim)، تنها 120 متر با میدان تکسیم فاصله دارد . اتاق های این هتل 4 ستاره دارا ی دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم و تلویزیون صفحه تخت میباشند. این هتل در سال 2016 نوسازی شده است و کافه ی واقع در تراس هتل چشم اندازی وسیع از تنگه ی بسفر ارائه می دهد. منطقه ی معروف خرید و مد نیشان تاشی در 1.9 کیلومتری هتل گرفته است.

اتاق های این هتل با رنگ های گرم و اثاثیه ی چوبی تزئین شده اند و مجهز به تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون LCD و سرویس بهداشتی خصوصی هستند.

رستوران این هتل غذا های سنتی ترکی و غذا های بین المللی برای میهمانان سرو می کند. کافه ی هتل انواع میانوعده های سبک و نوشیدنی ها را در محیطی رمانتیک ارائه می دهد.

این هتل دارای کانتر پذیرش 24 ساعته، کتابخانه و کانتر تور می باشد. یک استخر سرپوشیده، سونا و سونا ی بخار در مجموعه ی هتل قرار گرفته است. مهمانان گرامی می توانند با پرداخت اضافه بها از حمام ترکی هتل بهره ببرند. همچنین می توانید در رویداد های تجاری خود از تسهیلات مخصوص برگزاری جلسات موجود دراین هتل استفاده نمایید.

از دیگر امکانات این هتل میتوان به صبحانه ی رایگان، 2 اتاق جلسه، حمل و نقل در منطقه، کانتر پذیرش 24 ساعته، نظافت روزانه، لوازم بهداشتی رایگان، لوازم لباسشویی، سشوار، خدمات اتاق 24 ساعته، مساعدت در تهیه ی تور/بلیط، سرویس خشکشویی/لباسشویی، پرسنل چند زبانه، بار بر، فضا ی اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، یخچال کوچک، دمپایی، سشوار، میز، تلفن و صندوق داخل اتاق اشاره نمود.

در حمام ترکی، سونا و استخر سرپوشیده ی این هتل به استراحت پرداخته و خستگی های روزانه ی خود را رفع نمایید. حمام ترکی از سنت های باستانی دوران عثمانی میباشد و به شما کمک می کند استرس را از خود دور کرده و به آرامشی بی نظیر برسید. حرارت سونا بدن شما را پاکسازی کرده و بخار موجود در سونا ی بخار باعث می شود احساس طراوت و شادابی نمایید. در استخر سرپوشیده ی این هتل در هر فصلی از سال اوقاتی خوش را تجربه خواهید نمود.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع