هتل رنسانس پلات استانبول

Renaissance Polat Istanbul Hotel

معرفی و تصاویر

 

هتل رنسانس پلات استانبول (Renaissance Polat Istanbul Hotel)، به اندازه ی 3 دقیقه پیاده روی تا ساحل فاصله دارد. این هتل 5 ستاره ی لوکس دارای باغ، تراس و استخر روباز میباشد. می توانید در این هتل از چشم انداز زیبا ی دریا ی مرمره و یک مرکز آبگرم بزرگ با استخر های شنا و خدمات ماساژ لذت ببرید.

اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون کابلی دارا ی صفحه نمایش تخت، فضا ی نشیمن، صندوق، میز تحریر و یک بطری آب معدنی رایگان در هر اتاق میباشند. برخی اتاق ها مشرف به دریا هستند.

مهمانان این هتل می توانند در استخر های روباز و سرپوشیده و سونا ی بخار ترکی استراحت کرده یا در مرکز آبگرم از خدمات متنوع ماساژ لذت ببرند. همچنین یک باشگاه ورزشی مدرن و مجهز به دستگاه های بهبود دهنده ی قلب و عروق و وزنه های مختلف نیز در هتل قرار دارد.

رستوران و گریل دافنی (Daphe Restaurant & Grill) دارا ی چشم انداز جزایر پرنس بوده و کباب و غذا های مدیترانه ای سرو خواهد کرد. رستوران ماهی مرمره (Marmara Fish Restaurant) برای مهمانان غذا های تازه ی دریایی آماده کرده است. می توانید در قنادی پلات از صرف شیرینی ها و کیک های خوش طعم لذت ببرید.

مرکز شهر استانبول به اندازه ی یک سواری 20 دقیقه ای با این هتل فاصله دارد. پارکینگ خصوصی با دریافت اضافه بها در دسترس شما قرار خواهد بود.

این هتل با داشتن دسترسی آسان به فرودگاه بین المللی استانبول و تمامی بزرگراه های مهم استانبول، موقعیت مکانی ایده آلی داشته و به مهمانان خود خدمات و اقامتی درجه یک متناسب با سفر های کاری یا تعطیلات ارائه خواهد داد. این هتل به مسجد سلطان احمد، بازار بزرگ و ایا صوفیه دسترسی آسانی دارد.

با رفتن به مرکز آبگرم اسپرت پلاس به خود استراحتی داده و جسم، ذهن و روح خود را تازه نمایید. شیاتسو، رفلوکسولوژی پا، ماساژ ضد استرس، ماساژ سوئدی، ماساژ با سنگ و ماساژ شکلات از جمله ی خدمات این مرکز هستند. هر یک از این ماساژ ها مزیت های خاص خود را دارند. برای رفتن به این مرکز لازم است وقت قبلی بگیرید.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
تهویه مطبوع