هتل نیو سیتی استانبول

NEW CITY ISTANBUL HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل نیو سیتی استانبول

هتل نیو سیتی استانبول در 300 متری مرکز کنوانسیون لطفی کردار و مرکز نمایشگاه جای گرفته، و این هتل میز جلو 24 ساعته و اتاق هایی با وای فای رایگان ارائه می دهد. میدان تکسیم 1.5 کیلومتر تا هتل فاصله است. اتاق های هتل نیو سیتی با پرده های زیبا مزین شده، و از امکاناتی شامل: یک تلویزیون ال سی دی، گاوصندوق، مینیبار و حمام خصوصی برخوردار است.

صبحانه به عنوان یک بوفه باز فراهم می باشد. همچنین بسیاری از رستوران هایی که غذاهای محلی و بین المللی ارائه میدهند در نزدیکی هتل نیو سیتی وجود دارد. خودرو اجاره ای و خدمات انتقال به فرودگاه در صورت درخواست در هزینه های اضافی ارائه می شود. ایستگاه مترو عثمان بی 90 متر با هتل نیو سیتی مسافت دارد. هتل با ارائه محل مناسب برای کشف همه چیز در شهر استانبول به شما کمک میکند.

معماری هتل نیو سیتی استانبول

فرهنگ فرانسه نفوذ زیادی در معماری هتل داشته است و ساختمان سنگی بزرگ با سقف بلند و بالکن های فرفورژه ای ، آسانسور سیمی وسط راه پله و … کاملآ بیانگر این امر است. منطقه بی اوغلو در سال ۱۸۷۰ از طبقه متوسط ​ یونانی ها و ارمنی ها و همچنین ترک ها با بسیاری از خانه های زیبا ساخته شد.هتل کوچک اما بسیار راحت است و تجربه ای دلپذیر از سفر به شما ارائه میدهد. ایستگاه مترو Osmanbey حدود ۹۰ متر از هتل دورترمی باشد. نیو سیتی دسترسی آسانی به مترو فرودگاه و آتاتورک دارد و فقط به اندازه ده دقیقه پیاده روی تا میدان تقسیم فاصله دارد.

مشخصات

مشخصات تماس