هتل مرکور بومونتی استانبول

Mercure Bomonti hotel

معرفی و تصاویر

معرفی هتل مرکیور بومونتی استانبول

هتل مرکیور بومونتی استانبول واقع در کشور ترکیه می باشد. در تمام نقاط این هتل اینترنت بی سیم رایگان در دسترس میهمانان قرار می گیرد. از امکانات این هتل می توان به روم سرویس و مرکز آبگرم اشاره نمود. در مرکز آبگرم هتل اقدماتی از قبیل آروما تراپی، ماساژ های سوئدی، درمان رفلکسولوژی، ماساژ های تایلندی و ماساژ های بالی ارائه می شود. در رستوران هتل انواع غذاهای محلی و بین المللی در محیطی زیبا به مهمانان عرضه می شود.

رزرو تور استانبول با تضمین بهترین قیمت و امکانات لوکس 

امکانات هتل مرکور بومونتی استانبول

هتل مرکور بومونتی استانبول دارای امکانات و تجهیزاتی ویژه برای برگزاری نشست ها و کنفرانس های مختلف است. هتل مرکور بومونتی در قلب استانبول و بومونتی واقع شده و دارای تراسی است که مشرف به شهر میباشد. میهمانان میتوانند از خدماتی کانسیرج نیز بهره مند شوند. مرکز اسپای هتل انواع خدمات درمانی، ماساژ سوئدی، درمانهای آرامش بخش، ماساژ تایلندی و خدمات ماساژ بالی را ارائه میدهد.

هتل مرکور بومونتی استانبول دارای دکوراسیون شیک با مبلمان مجهز است، اتاقهای میهمان و سوئیتها دارای تهویه مطبوع, عایق صوتی، میز کار، مینی بار، تلویزیون صفحه تخت ماهواره ای، چای/قهوه ساز، گاو صندوق و بطری آب هستند. صبحانه در مکانی مشرف به شهر سرو میشود و برای وعده های غذایی بعدی انواع غذاهای لذیذ همراه با مشروبات خاص سرو میشوند. در چند قدمی هتل انواع رستورانها و مراکز خرید واقع شده اند. مرکز کنگره استانبول و سالن نمایشگاه و کنگره لطفی کردار پیاده تا هتل 15 دقیقه فاصله دارند. ایستگاه متروی عثمان بی تا هتل 500 متر فاصله دارد و مسافران را به اقصی نقاط شهر می رساند.

مشخصات

مشخصات تماس