هتل هیلتون بسفر استانبول

HILTON BOSPHORUS HOTEL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل هیلتون بسفر استانبول

هتل هیلتون بسفر استانبول، Hilton Istanbul Bosphorus، به اندازه ی 10 دقیقه پیاده روی با میدان تکسیم فاصله داشته و چشم اندازی فوق العاده از تنگه  بسفر عرضه می کند. این هتل 5 ستاره دارا ی یک استخر سرپوشیده، یک استخر روباز، باغ های سرسبز زیبا، یک حمام سنتی ترکی و 6 رستوران و کافه است. با انتخاب هتل هیلتون بسفروس، در قلب استانبول اقامت خواهید داشت. ایستگاه های مترو ی تکسیم و عثمان بی به اندازه ی 5 و 13 دقیقه پیاده روی با هتل فاصله دارند.

هتل هیلتون بسفر استانبول اتاق هایی نورگیر داشته و بالکن های اتاق ها به باغ یا تنگه ی بسفر مشرف هستند. اتاق ها دکوراسیونی سنتی با تزئیناتی ترکی دارند و هر اتاق مجهز به پنجره های بزرگ، فضا ی نشیمن مجزا و سرویس بهداشتی مرمرین می باشد. اتاق های اگزکیوتیو به اگزکیوتیو لاونج، که در تمام طول روز میانوعده و نوشیدنی سرو می کند، دسترسی رایگان دارند. رستوران دراگون، رستورانی روباز با چشم اندازی زیبا از طبیعت است که غذا های کانتونی و سچوانی سرو می کند. غذا های محلی از جمله غذا ی دریایی و گوشت گریل شده در رستوران بسفروس تراس ارائه می شوند.

کافه و تراس وِراندا دارا ی یکی از بهترین چشم انداز های تنگه ی بسفر بوده و دکوراسیون جدیدش به باغ های انبوه هتل هیلتون بسفروس مشرف می باشد. علاقه مندان به غذا های هندی می توانند به رستوران داب ایندیَن بسفروس سری بزنند. منو های کودک و صندلی های پایه بلند نیز در هیلتون بسفروس برای مهمانان عزیز تدارک دیده شده اند.

باشگاه تندرستی بزرگ هتل هیلتون بسفر استانبول به صورت 24 ساعته باز بوده و لوازم تنیس و راکت بال، و کلاس های ایروبیک ارائه می دهد. حمام ترکی هتل شامل 2 سونا، 2 سونا ی بخار و خدمات ماساژ می شود. همچنین هیلتون بسفروس انواع سرگرمی ها و خدمات را برای مهمانان جوانش فراهم کرده است؛ زمین های بازی داخل باغ، وارمر بطری و کالسکه از جمله ی این تسهیلات هستند. مرکز کنگره ی استانبول، مرکز همایش ها و نمایشگاه های لطفی کردار و تئاتر روباز هاربیه جمیل توپوزلو دقیقا در مجاورت هتل هیلتون بسفروس واقع شده اند.

می توانید با 10 دقیقه پیاده روی به منطقه ی خرید نیشان تاشی برسید؛ فروشگاه های برند های لوکس و طراحان معروف، و رستوران ها و کافه های انحصاری در این منطقه قرار گرفته اند. فرودگاه بین المللی آتاتورک 20 کیلومتر با هتل فاصله دارد. هتل هیلتون بسفر استانبول در بخش اروپایی استانبول واقع شده و جاذبه های گردشگری استانبول از جمله مسجد آبی، بازار بزرگ و کاخ دلمه باغچه در نزدیکی آن قرار دارند.

مشخصات

مشخصات تماس