هتل گرند حیات استانبول

GRAND HYATT ISTANBUL

معرفی و تصاویر

معرفی هتل گرند حیات استانبول

هتل گرند حیات استانبول، Grand Hyatt Istanbul، در قلب شهر واقع شده است و با میدان تکسیم و مراکز اصلی همایش ها و نمایشگاه های مهم استانبول فاصله ی بسیار کمی دارد. این هتل 5 ستاره دارا ی یک استخر روباز، یک مرکز آبگرم و تناسب اندام و سالن های همایش مدرن می باشد. اتاق های شیک هتل گرند حیات با رنگ های روشن تزئین گشته اند و به فضا ی نشیمن، تلویزیون ال سی دی و فضا ی کار مجهز می باشند.

سرویس بهداشتی مرمرین اتاق ها دارا ی وان و دوش با محفظه ی شیشه ای می باشد. رستوران 34 تنوع غذایی بالایی داشته و غذا های محلی ترکی و مدیترانه ای سرو می کند. محیط راحت کافه ی مِزانین لاونج مکانی عالی برای استراحت است. کافه لایبرِری محیطی آرامش بخش داشته و فضا ی آن یاد آور سبک باشگاه های جنتلمن های انگلیسی می باشد.

در روز های آفتابی هیچ چیز بهتر از صرف نوشیدنی و باربیکیو در رستوران گازیبو در مجاورت استخر نیست. رستوران هوری، رستوران سنتی ژاپنی با منویی بی نظیر و محیطی اصیل می باشد. مرکز آبگرم و تناسب اندام گایا خدمات مدرن و مراسم اصیل حمام ترکی را به مهمانان عزیز ارائه می دهد. همچنین یک زمین تنیس دارا ی نور افکن نیز در مجموعه ی هتل وجود دارد.

فاصله ایستگاه متروی تکسیم با هتل گرند حیات استانبول تنها 400 متر است. منطقه ی تاریخی سلطان احمد که شامل کاخ توپکاپی، ایا صوفیه و مسجد آبی می شود در 5 کیلومتری هتل قرار دارد. فاصله ی گرند حیات با فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر می باشد. هتل لوکس گرند حیات مجموعه ی متنوعی از خدمات با کیفیت را برای رفع تمامی نیاز های مهمانان تدارک دیده است.

مشخصات

مشخصات تماس