هتل الیسیوم ام گالری بای سوفیتل استانبول

The Elysium Istanbul MGallery by Sofitel

معرفی و تصاویر

هتل الیسیوم استانبول ام گالری بای سوفیتل در قلب شهر استانبول واقع شده و یک رستوران و یک بار منحصر به فرد، حمام ترکیه ای و سالن سونا دارد. اتاق های کاملاً مجهز این هتل به نمایی پانورامیک از شهر مشرف می باشند. میدان تقسیم در فاصله ی 600 متری از هتل واقع شده و این در حالی است که فاصله ی ایستگاه متروی تقسیم از هتل تنها 300 متر است. سوئیت های دوبلکس این هتل به عایق صدا مجهز هستند و به سبک مدرن طراحی شده اند.

رزرو هتل الیسیوم ام گالری بای سوفیتل استانبول

تمام سوئیت ها شامل یک اتاق پذیرایی به همراه محوطه ی نشیمن، تلویزیون ال.سی.دی و دی.وی.دی پلیر می باشند. یک آشپزخانه ی کوچک نیز در محوطه ی غذاخوری هر سوئیت تعبیه شده است. تمام اتاق ها دارای یک سرویس بهداشتی اختصاصی به همراه محصولات برند “Pure Herbs” هستند. رستوران “Fanus” یک بوفه ی غنی و باز برای صبحانه سرو می کند که در آن خوراک هایی نظیر تخم مرغ نیمرو، املت، نان تازه و نان پیتا، انواع مختلف پنیر، میوه های تازه، عسل موم دار، مربا و ماست موجود است.

شما می توانید از بشقاب های غذایی منتخب جهان برای نهار و شام لذت ببرید. انواع تراپی های حرفه ای و طیف گسترده ای از ماساژها در هتل الیسیوم استانبول- اِم گالری سوفیتِل ارائه می شوند که از میان آن ها می توان به ماساژهای تایلندی و بالیایی و خدمات زیبایی بدن و صورت اشاره داشت. مهمانان می توانند از مرکز تناسب اندام، استخر سرپوشیده، اتاق بخار و جکوزی مجموعه نیز استفاده کنند. مرکز کنگره ی “Lutfi Kirdar” و مرکز کنگره ی “Istanbul” به اندازه ی یک پیاده روی 10 دقیقه ای از هتل فاصله دارند.

ایستگاه اتوبوس “Havatas” به مقصد فرودگاه، تنها چند قدم دورتر از هتل واقع شده است. فاصله ی هتل الیسیوم استانبول- اِم گالری سوفیتِل از فرودگاه “Ataturk” و فرودگاه “Sabiha Gokcen” به ترتیب 20 و 41 کیلومتر می باشد.

مشخصات

مشخصات تماس