هتل الان استانبول

Elan Hotel

معرفی و تصاویر

هتل الان استانبول یک هتل سه ستاره میان‌رده در شهر استانبول واقع در کشور ترکیه است. این هتل ۴۶ اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به صندوق امانات، وای‌فای رایگان، نگهداری چمدان، اجاره خودرو و پذیرش ۲۴ ساعته اشاره کرد. هتل ۲۰۰ متر از خیابان استقلال، ۲۵۰ متر از ایستگاه متروی Sishane، از برج گالاتا ۶۰۰ متر، ۱۸ کیلومتر از فرودگاه بین‌المللی آتاتورک، ۰.۵ کیلومتر از میدان گالاتاسرای، ۰.۲ کیلومتر از موزه‌ی پرا، ۱.۳ کیلومتر از ایستگاه متروی تقسیم.

امکانات هتل الان استانبول

اتاق‌ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت، تهویه، کتری الکتریکی، مینی‌بار و حمام اختصاصی هستند. این هتل سه ستاره با احترام به حقوق مهمانان، آسایش و امکانات را برای عزیزان به ارمغان آورده است.این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند.این هتل دارای 46 اتاق می باشد. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد.

در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت. بعد از یک روز کاری و یا گردش در شهر سری به رستوران هتل زده ؛ از غذای خوشمزه آن میل کنید.کارکنان ما به انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. از وای فای رایگان هتل به راحتی می توانید استفاده کنید. ایستگاه متروی شیشانه (Sishane) 250 متر از هتل فاصله دارد. برج تاریخی گالاتا نیز در فاصله 600 متری هتل قرار گرفته است. فاصله فرودگاه بین المللی آتاتورک تا این هتل نیز 18 کیلومتر است. خدمات ترنسفر فرودگاهی به درخواست میهمانان هتل با هزینه مجزا ارائه می گردد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
ترانسفر فرودگاهی
صرافی
پذیرش 24 ساعته
صندوق امانات
کرایه ماشین
تهویه مطبوع
یخچال با مینی بار شارژ شده