لوکیشن سریال فرار از زندان

لوکیشن سریال فرار از زندان

[foogallery id=”4543″]

سریال فرار از زندان ، شرط میبندیم همه شما حتی یک قسمت آن را دیده اید، سریالی جذاب و محبوب در جهان است . اما یک سوال ذهن مخاطب را درگیر می کند . لوکیشن سریال فرار از زندان کجاست؟ بازیگران آن در فصل پنجم این سریال به کدام شهرها و کشورها سفر کرده اند ؟

فصل پنجم سریال زیبای فرار از زندان ، فقط به فرار کردن از زندان معطوف نیست بلکه از کشوری به کشور دیگر فرار میکنند. پیشنهاد میدهیم رسپیناگروپ را دنبال کنید تا ببینید بازیگران سریال فرار از زندان به کدام کشورها فرار میکنند.

سریال فرار از زندان در سراسر کشور کانادا و شهرهای مراکش ضبط شده است . برترین فضا ها و به یاد ماندنی ترین لوکیشن ها را برای شما در این گزارش گردآوری کردیم.

مایکل در زندان یمن زنده است و دیدگاه های فوق العاده ای نسبت  صنعا پایتخت زیبای این کشور دارد. یمن یک کشور غرق در جنگ است، که رسانه های غربی به نظر می رسد بسیار علاقه مند به بحث در مورد آن نیستند، برای همین به مراکش میرویم.

برای تولید قسمت هایی از این سریال حدود سه هفته در کشور زیبای مراکش در شهرهای مراکش، کازابلانکا، رباط و اوورزازات فیلمبرداری انجام شد. مدرسه فنی ابن الحیتم در مراکش ، به عنوان زندان یمن فیلمبرداری شد.

البته جالب است بدانید داخل زندان یمن در کانادا و در ایالت بریتیش کلمبیا فیلمبرداری و ضبط شده است ، به دوری راه ، گریم سنگین بازیگران و …. توجه کنید که چقدر حرفه ای ضبط شده است.

ایستگاه های راه آهن و قطار که در فیلم مشاهده می کنید در ونکوور کانادا در ایستگاه مرکزی اقیانوس آرام فیلمبرداری شده است . آن هم به این که یمن هیچ قطاری ندارد.

رستوران و بار چینی که در فیلم مشاهده میکنید هم در ونکوور کانادا می باشد اما در فیلم شما قهوه خانه ای بسیار خاورمیانه ای مشاهده میکنید. باور کنید که ونکوور کاناداست.

در سریال فرار از زندان خانه سارا در ایالت نیویورک در خیابان 19 در غرب شهر ونکوور فیلمبردای شده است.

خانه لینکلن هم در ایالت اونتاریو کانادا در خیابان 2314 موجود است ، می توانید بروید و ببینید.

گورستان هم که در سریال مشاهده میکنید در کانادا و مشرف به کوهستان می باشد.

صحنه شلیک هم در قسمت اول ، در فرودگاه بین المللی ونکوور فیلمبرداری شده است.

باشگاه قایقرانی عقاب بندر در غرب ونکوور میزبان یکی دیگر از قسمتهای اول سریال فرار از زندان می باشد.

ایالت بریتیش کلمبیا در کانادا بیشتر میزبانی را از بازیگران سریال فرار از زندان داشت ، مخصوصا برخی از ساختمهای دولتی این شهر مثل شورای شهر ، مرکز انویل و موسسه عدالت.

 

منبع : وب سایت atlasofwonders