نهر بولتون استرید

نهر بولتون استرید رود آدم خوار در انگلیس

۱۱ دی ۱۴۰۲ ۵ دقیقه

آشنایی با رودخانه ای که ترسناک و آدمخوار است 

انگلستان، یکی از چهار بخش پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی که مناطق جنوبی جزیره بریتانیای کبیر را دربر می‌گیرد که نهر بولتون استرید در آن قرار دارد. در توضیح پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی، باید گفت که این منطقه شامل چهار بخش است که سه بخش آن‌ را کشورهای انگلستان، اسکاتلند و ولز تشکیل می‌دهند که در اروپای غربی واقع شده‌اند.

همیشه همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست، درست است؟ نظرتان در مورد مخلوقات خطرناکی که در ظاهر معصوم به نظر می رسند اما در واقع بسیار مهلک و خطرناک اند چیست؟ اشتباه نکنید منظور ما انسان ها نیستند. داریم درباره یک نهر آب صحبت می کنیم، نهری که در کشور انگلستان واقع شده است و تا حالا انسان های زیادی را بلعیده است. گزارش ترسناک امروز ایلیاگشت مربوط به نهر بولتون استرید می باشد.

نهر بولتون استرید

نهر بولتون استرید آرام اما خطرناک

در کشور انگلستان و در شهر یورکشایر، بین برج باردن و صومعه بولتون، خطرناک ترین دام و تله نهفته است. نهری که به ظاهر آرام و مهربان اما در واقع کشنده است. در زیر نهر بولتون استرید در انگلستان، شکاف عمیقی وجود دارد که جریان های زیر آبی عمیق و قدرتمندی دارد و هر کسی که در آن بیفتد را به داخل خود می کشد و مرگ او حتمی است.

این باور وجود دارد که تا حالا حتی یک نفر هم نتوانسته از آن زنده به بیرون بیاید و حتی اجساد و بدن های آنها هم کشف نشده است. برای این که بیشتر درک کنید که چطور ممکن است یک نهر به این کوچکی چنین شهرت مهلک و کشنده ای داشته باشد، بهتر است که کمی بیشتر این نهر را بشناسیم. برای این منظور باید خودمان را به بالای نهر برسانیم.

رزرو آنلاین و خرید آسان تور گرجستان در سایت ایلیا گشت 

راز قاتل بودن نهر بولتون استرید

در کمتر از ۱۰۰ متر، این نهر کوچک به یک رودخانه ی مهم تقسیم می شود. این رودخانه در ابتدا قدرت چندانی ندارد اما همین که به صومعه ی بولتون می رسد، به آب قدرت و سرعت خارج از تصوری می دهد. در زیر این نهار، غارها و تونل های زیادی وجود دارد که مقداری از آب رودخانه را در خود نگه می دارد و واقعا هیچ کس نمی داند که عمق این غاهای زیر آبی چقدر است.

در ظاهر، نهر بولتون استرید بسیار آرام و ملایم به نظر می رسد و انشعابات این نهر به اندازه ای نزدیک به هم به نظر می رسند که این تصور را به وجود می آورند که می توان در آنها شنا کرد و یا حتی می توان روی سنگ های این نهر راه رفت چون به ظاهر فقط تا قوزک پا عمق دارند.

به نظر می رسد که کلمه ی استرید از واژه ی stride به معنای قدم و گام برداشته شده است، اما اگر خوب نگاه کنید می بینید که روی درختان اطراف این نهر تابلوهایی زده شده است که همگی شان، افراد را از جهش روی این نهر قاطعا نهی می کنند و آن را بسیار خطرناک می دانند. چرا که داستان های زیادی وجود دارد که نشان می دهد انسان هایی که سعی کرده اند تا از روی این نهر بپرند، سر خورده اند و بعد داخل نهر افتاده و جانشان را از دست داده اند.

نهر بولتون استرید

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *