سان سیتی

Sun City

مشخصات شاخص

جمعیت: ۱,۲۹۹ نفر
پیش شماره تلفن: ۲۷+
ساعت:

شرح

شهر آفتاب که نام آن شهر سان سیتی است، یکی از با شکوه‌ترین و لوکس‌ترین اقامتگاه‌های کشور آفریقای جنوبی می‌باشد که در دسامبر سال 1979 میلادی افتتاح شده و امکانات تفریحی بسیاری داراست. نزدیکی این شهر به شهرهای بزرگ پرتوریا و ژوهانسبورگ سبب گشته که با شتاب زیادی به مقصدی محبوب برای گذراندن تعطیلات تبدیل شود. با ایلیا گشت همراه شوید.

معرفی شهر سان سیتی

شهر سان سیتی در کشور آفریقای جنوبی واقع شده و حدود 2 ساعت با شهر ژوهانسبورگ فاصله دارد و بین رودخانه ایلندز و کوه‌های پیلانسبرگ قرار گرفته، همچنین 15 کیلومتر با پارک ملی پیلانسبرگ فاصله دارد. در پارک ملی پیلانسبرگ شما می‌توانید حیوانات برتر جنگل نظیر شیر، فیل، کرگدن و یوزپلنگ را در محیط زندگیشان تماشا کنید و همچنین می‌توانید از کوهستان آتشفشانی این پارک دیدن کنید و لذت ببرید.
اکثر گردشگرانی که به آفریقا می آیند، از سان سیتی نمی گذرند و حتما از آن دیدن می کنند.
 

شهر گمشده

یکی از مکان‌های دیدنی سان سیتی، هتل شهر گمشده است که بر دره بسیار زیبایی مسلط بوده و تقریبا از تمام نقاط این تفرجگاه قابل رویت می‌باشد. این مکان از افسانه پادشاه گمشده آفریقا الهام گرفته شده و ساخت آن بسیار پرهزینه بوده و دارای معماری غنی به همراه موزاییک‌ها و نقاشی‌های دیواری و فضایی رمزآلود است.

زیپ لاین

بلندترین و پرسرعت‌ترین زیپ لاین دنیا در شهر سان سیتی قرار دارد و پرواز بر فراز آسمان را برای شما فراهم می‌کند. طول این زیپ‌لاین 280 متر و ارتفاع آن 2 کیلومتر است و شما می‌توانید تنها یا دونفره از آن استفاده کنید. این زیپ‌لاین برای افراد بالای 12 سال قابل استفاده است.

هتل‌ها

دیدنی‌ها