کراسنودار | Krasnodar

مشخصات شاخص

جمعیت: ۵٬۲۲۶٬۶۴۷
پیش شماره تلفن: ۰۰۷
ساعت:

شرح

کراسنودار یکی از سرزمین های کشور روسیه است. این سرزمین به همراه پنج واحد فدرال دیگر اطراف آن تشکیل ناحیه فدرالی جنوبی را داده‌اند.

سرزمین کراسنودار در غربی‌ترین بخش از ناحیه فدرالی جنوبی قرار دارد. این سرزمین از شمال به دریای آزوف و از غرب به دریای سیاه محدود شده‌است.

جمهوری آدیغیه که یکی دیگر از شش واحد فدرال تشکیل دهنده ناحیه فدرالی جنوبی است ، به‌طور کامل در داخل مرزهای این سرزمین محصور است.

برای تردد در این شهر راه های زیادی وجود دارد، از جمله ترام، اتوبوس برقی، اتوبوس شهری، تاکسی و حتی در رودخانه کوبان، قایق هم برای رفت و آمد وجود دارد.

هزینه تردد در شهر، چندان زیاد نبوده و حدود 30 روبل می باشد. تنوع کراسنودار در داشتن جاهای دیدنی و سرگرم کننده برای گردشگران، کم نظیر است. شما می توانید در پارک هایی مثل پارک حیات وحش جزیره آفتابی کراسنودار | The Solnechny Ostrov (Sunny Island) Park و پارک سافاری کراسنودار | Safari Park با حیات وحش زیبا سرگرم شوید، از ساختمان فوق العاده زیبای کلیسای سنت کاترین کراسنودار | St. Catherine’s Cathedral دیدن کنید، به بازدید از موزه هنر کراسنودار | The Krasnodar Regional Art Museum Of Kovalenko بپردازید و یا اگر در زمان برگزاری جام جهانی به این شهر می روید، بازی ها را از نزدیک در استادیوم اف سی کراسنودار | Stadium F.C. Krasnodar ببینید.

پارک حیات وحش

پارکی بزرگ و جذاب که هم می توانید در ان به تفریح بپردازید و هم از طبیعت زیبا لذت ببرید. البته به نام آن توجهی نکنید، در بیشتر اوقات، هوای آن بارانی است. در این پارک، زمین بازی، ورزشی، رستوران، پارک حیوانات و بار شبانه وجود دارد.

پارک سافاری 

حیات وحشی جذاب و زیبا برای سرگرمی کودکان و بزرگسالان. شما می توانید از طبیعت زیبا دیدن کنید، حیوانات کوچک و بزرگی ببینید، از داینو پارک بازدید کنید و عکس بگیرید و سوار قایق تفریحی پارک شوید.