دالیان

Dalian

درباره شهر

دالیان یکی دیگر از شهرهای کشور چین است که  در استان لیائونینگ در شمال غربی این کشور واقع شده اما از نظر اداری، شهری نیمه استانی و مستقل به حساب می‌آید. در مقایسه با شنیانگ مرکز استان لیائونینگ، دالیان از وجهه و شهرت بین‌المللی بیشتری برخوردار است.

جاذبه های دیدنی

دره زیبای دره

این منطقه به دلیل مناظر تماشایی اش به عنوان"سوییس مینیاتوری شرقی"شناخته می گردد. صخره های ناهموار و روده ای شفاف که از میان جنگل های دست نخورده دست نخورده سبز عبور می نمایند، آن را به یک منطقه جذاب تبدیل می نمایند و اگر کسی هستید که طبیعت را تحسین می نماید، باید بازدید کنید.

موزه صدف دالیان

موزه صدف"دالیان"، در نزدیکی موزه صدف"دالیان"واقع شده است. یک چشم را برای بزرگ ترین صدف در معرض نمایش گذاشته باشید که به نام پادشاه خصوصی است.

پورت آرتور

به این ترتیب، بندر آرتور یک مکان تاریخی و خوش منظره است که توسط دریا احاطه شده است. هنگامی که در بندر ارتور هستید، اطمینان حاصل کنید که از باغ شیران و ببرها، جزیره مارها، محل جنگ ژاپن و ژاپن، موزه جنگ ژاپن و ژاپن، موزه ها و یادبودها، شهدا و وفاداران و پارک صلح جهانی بازدید کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که قبل از بازدید از بندر ارتور اجازه ویژه ای از پلیس محلی کسب می کنید چون این یک بندر مهم نظامی است و برای گردشگران خارجی باز نیست.

منظره تماشایی

این منطقه در فاصله 45 کیلومتری مرکز شهر دالیان واقع شده است. این منطقه نام خود را از جزیره ای که به یک باشگاه چوبی معروف است، گرفته است. این مکانی عالی برای شاهد زیبایی مناظر چین است. این نقطه شامل کوه های سبز و شاداب کاج، جزایر کوچک جزیره ای و یک ساحل شنی نرم است که زیبایی مناظر زیبا و مکانی عالی برای بیداری شما ارائه می دهد.

این شهر دارای تعدادی پارک جنگلی , میادین سبز و نقاط دیدنی ساحلی است. دالیان صرف نظر از اینکه آیا شما دوست دارید , عاشق طبیعت , یا فقط به دنبال تعطیلات راحت و راحت با سواحل و رستوران ها بگردید , دالیان برای شما کاری دارد. 

خیابان فرهنگ روسیه

این خیابان، باقیمانده نقش گذشته خود را به عنوان یک بندر قرارداد روسیه محسوب می نماید و باید برای عاشقان تاریخ دیدار کند. در خیابان اصلی، شما شاهد تعدادی از ساختمان های سبک اروپایی بازسازی خواهید شد؛ و زمانی که شما از خیابان اصلی خارج می شوید، می توانید برخی از این ساختمان های باشکوه را در وضعیت اصلی خود مشاهده کنید. همچنین می توانید از گالری هنری معتبر در این خیابان بازدید کنید، که مجموعه زیادی از تابلوهای نقاشی را از سراسر جهان دارد.

ساحل شنی بیچ

ساحل ماسه طلایی نیز به عنوان منطقه خوش منظره معروف است. چه چیزی بیشتر جهانگردان را به این ساحل در ساحل دریای زرد جذب می نماید، سازنده ای صخره ای شگفت انگیز و شگفت انگیز، ورودی های عالی و ساحل شنی هستند. حمام آفتاب، شنا، ماهیگیری و قایقرانی، فعالیت های مورد علاقه مردم محلی و گردشگران در این نقطه است. این پناه گاه همچنین شامل یک باشگاه قایقرانی بین المللی، یک زمین گلف عالی، ویلا، هتل و حتی زمین های شکاری نیز می گردد.

مشخصات شهر

کشور: چین

موقعیت