برج پلازو لومباردیا میلان

شرح

برج پلازو لومباردیا میلان این بنای ۳۹ طبقه به قلب میلان معروف شده است . ساخت این بنا در سال 2006 آغاز شد و در سال 2011 به پایان رسید . یک گالری عمومی که دارای برخی از بهترین منظره ها در سطح شهر میباشد .

آسمان‌خراش پلازو لومباردیا  (Palazzo Lombardia) از چندین مایل دورتر قابل رؤیت است . توسط معمار پی کوب فرید (Pei Cobb Freed) و در مکان سابق انجمن لومباردیو ساخته شده است .

این ساختمان شامل یک برج اداری 160 متر ، یک مجتمع اداری 38 متر ، یک پلاستیک مرکزی با شیشه پوشیده ، یک سالن چند منظوره ، فضاهای نمایشگاهی ، رستورانها ، یک پارک عمومی ، سایر عناصر عمومی و یک پارکینگ زیرزمینی است .

طرح های منحصر به فرد این ساختمان چندین جایزه از جمله جایزه معماری آمریکایی ، جایزه بین المللی Dedalo Minosse و جایزه منطقه ای بهترین ساختمان بلند اروپا (CBTUH) را به خود اختصاص داد .

معماری داخلی برج پلازو لومباردیا میلان

این بنا از تابلو شیشه ای دو لایه با شیشه 15.24 متر پوشانده شده است . و دارای لوله ای از جنس استوانه ای و خرپایی های فولادی و بدون تیر است . در طبقه همکف ، سازه های بهم پیوسته برای شکل گیری ورودی های برج پلازو لومباردیا میلان، امکانات فرهنگی و عمومی باز می شوند .

این مجتمع که از بتن آرمه ساخته شده است ، فولاد و شیشه به مساحت 33700 متر مربع  و از ارتفاع 161.30 متری تشکیل شده است . که توسط مجموعه ای از بناها با شکل سینوسی احاطه شده است .

این آسمان خراش درخشان ( برج پلازو لومباردیا میلان ) ، 161 متر ، شیشه و فولاد ، اولین قدم جسورانه شهر به سمت آسمان معاصر بود که اکنون مشخصه پورت نوووا است . و از ارتفاع قابل توجهی نیز برخوردار بوده و بزرگترین میدان تحت پوشش اروپا محسوب می شود .

گسترده ترین و پرمنظره ترین فضا در میلان

گسترده ترین و پرمنظره ترین فضای باز در میلان برای رویدادهای سازمان یافته میباشد . دفتر مرکزی منطقه لومباردی ، شکل اصلی آن توسط Pei Cobb Freed & Partners در نیویورک طراحی شده است که به معنای تکرار رودخانه ها و تپه های شیب دار حومه لومبارد است.

بالاترین نقطه برج پلازو لومباردیا میلان

بالاترین نقطه این برج ” اتاق شورا ، اتاق مطبوعات و اماکن ریاست جمهوری” است ، به علاوه ، یک مرکز همایش و اتاق های جلسات نیز دارد . خانه های طبقه همکف عمدتا با فضای سبز ، مراکز تجاری ، رستوران ها ، کافه ها ، مغازه ها و امکانات از جمله مهد کودک ، سالن اجتماعات ، سالن بدنسازی ، فضاهای نمایشگاهی و اداره پست فعالیت های عمومی دارند .

تجهیزات برج پلازو لومباردیا میلان

سیستم مجهز به سیستم پمپ های آب زیرزمینی است که برای مقاصد خنک کننده و گرمایش استفاده می شود. علاوه بر این ، برخی از نما های برج مجهز به پانل های خورشیدی است که انرژی لازم برای اجرای ساختمان را به علاوه ، یک دیوار اقلیمی فراهم می کند ، که گرمای خورشیدی را برای تبدیل جمع می کند .

موقعیت هتل

کشور: ایتالیا
شهر: میلان

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک