پارچه در دبی

dubai-textile-soukبازار پارچه در دبی

معرفی و تصاویر

خرید عمده پارچه در دبی 

دبی یکی از شهرهای امارات متحد عربی است که در سواحل خلیج فارس واقع شده است. امروزه دبی به عنوان یک شهر تجاری و بازرگانی موفق در منطقه در کشور امارات را به خود اختصاص داده است و همچنین قسمت بزرگی از این کشور نیز از مناطق گردشگری و  یکی از بهترین پارچه در دبی را داراست دیگر خدمات بازرگانی و مالی تامین می شود.

 با توجه به ساخت و سازهای برج های اعجاز انگیز و تفریحات و زیبایی هایش باعث شده است که مسافران و همچنین بسیاری از گردشگران تور دبی را محصور خود کرده است . در دبی به غیر از مراکز خرید پارچه در دبی در بازارهای محلی زیادی را پیدا می کنید که بعضی از آن ها مثل بازار پارچه، بازار ادویه و بازار طلا، اختصاصی اند و بعضی هم همه جور اجناسی را با قیمت نسبتا ارزان می فروشند.

رزرو آنلاین تور دبی با بهترین قیمت های سال , لحظه آخری

یکی از تفریحات مورد علاقه گردشگرانی که برای تفریح به کشور امارات سفر می نمایند ، گردش در بازارها و مراکز خرید پارچه در دبی است. یکی از جاذبه های سنتی دبی که برای اکثر ایرانی ها نیز مکانی جذاب است، بازار پارچه در دبی است. اگر شما نیز جزو آن دسته از گردشگران هستید ، بازدید از بازار پارچه در دبی را به شما توصیه می کنیم. بازار پارچه در دبی ، محلی برای تهیه انواع پارچه است .

نقش های سنتی پارچه در دبی

پارچه هایی با نقش های سنتی عربی ، پارچه های کتان ، زربافت ، توری ، ابریشمی و با رنگ های بسیار شاد و زیبا را می توانید از این بازار تهیه کرده و حتی به عنوان سوغاتی برای عزیزانتان هدیه ببرید. بازار پارچه در دبی مکانی زیبا برای بازدید است. چرا که بخشی از این بازار توسط چوب های زیبا مسقف شده است .

درب بسیاری از مغازه ها نیز از جنس چوب است که زیبایی خاصی به این بازار بخشیده است . علاوه بر این برای نور پردازی بازار دبی ، از فانوس های قدیمی استفاده شده که بسیار دیدنی است. همچنین در بازار پارچه در دبی ، علاوه برای انواع متداول پارچه که در بسیاری از بازارهای پارچه یافت می شود و همینطور پارچه هایی با طراحی های سنتی عربی ، می توانید ساری های زیبا و خوش رنگ هندی را نیز تهیه نمایید .

علاوه بر پارچه های هندی ، برخی مغازه ها پارچه های کشور تایلند ، اندونزی و کره را نیز برای فروش عرضه می نمایند که بازدید کنندگان بنا بر سلیقه و استفاده هریک از آن ها ، می توانند پارچه دلخواه خود را انتخاب نمایند. جالب است بدانید که پارچه تنها محصول موجود در بازار پارچه دبی نیست . بلکه در این بازار می توانید لباس ، انواع خاصی از کفش ، دمپایی و صنایع دستی را نیز تهیه نمایید.

خرید آسان و راحت بلیط هواپیما تهران دبی در سایت ایلیا گشت 

قطعا بازدید از این بازار را در میان دیگر بازدید های روزانه خود در این منطقه قرار دهید. اگر می خواهید که در این بازار چند ساعت بگردید و بیشتر با بازار های عربی آشنا شوید، باید ابتدا خود را به ایستگاه نهر دبی آبرا برسانید. این ایستگاه در محله بور دبی واقع شده است. اگر با قایق از نهر دبی می گذرید پس از پیاده شدن در محله بور دبی، اولین جاذبه ای که به آن می رسید، بازار پارچه دبی خواهد بود.

مشخصات