سه شنبه بازار کادیکوی

سه شنبه بازار کادیکوی یکی از بازارهای هفتگی شهر استانبول می باشد . هماهنطور که در پست قبلی اشاره شد در ترکیه و شهر زیبای استانبول هر روز هفته بازاری بزرگ در نقطه ای از شهر برپا می گردد و اجناس خود را به صورت دست اول به مشتری می فروشند.

سه شنبه بازار کادیکوی

در قسمت آسیایی استانبول هر سه شنبه از سال 1969 تا به امروز غوغایی برپا می گردد، مردم از سراسر شهر و حتی میتوان گفت از شهرهای کوچک و بزرگ اطراف خود را به استانبول می رسانند و در این بازار چه بصورت فروشنده و چه بصورت خریدار شرکت میکنند. 

سه شنبه بازار کادیکوی

شما باید خیلی خوش شانس باشید که در یکی سه شنبه در استانبول حضور داشته باشید تا بتوانید برای خرید اجناس به صورت بدون واسطه شرکت کنید. مطمئنا از خرید خود در سه شنبه بازار کادیکوی پشیمان نخواهید شد.

نکته جالب توجه این است که این بازار فقط مخصوص سه شنبه ها نیست، بلکه در جمعه ها هم به رروی مردم باز میگردد. پس بعنی بازار کادیکوی هم سه شنبه بازار است و هم جمعه بازار.

سه شنبه بازار کادیکوی

این بازار پر رونق و زیبا به بازار زنان نیز معروف است ، به این دلیل که اکثر فروشنده ها خانم هستند، برای همین موضوع مورد علاقه و استقبال اغلب زنان استانبول می باشد. 

با قدم زدن در این بازار میتوانید به موسیقی هم گوش کنید، هر فروشنده ای برای معرفی اجناس داخل غرفه خود همان متن را با آواز میخواند و همین امر باعث شده تا سر و صدا و غوغایی در این نقطه از شهر برپاشود.

سه شنبه بازار کادیکوی

پیشنهاد ما به شما این است که اول تمام بازار را ببینید و قدم بزنید، اگر از جنسی خوشتان آمد ولی گران بود ، صبر کنید تا ساعات پایانی، حتما تخفیف خوبی شامل اجناس خواهد بود.

در بازار کادیکوی شما از هر چیزی که فکرش را بکنید حتما خواهید دی، از لباس های رنگارنگ گرفته، تا مواد غذایی تازه، میوه و سبزیجات تازه و خوش عطر کم که زینت بخش بازار کادیکوی می باشد، پس تعلل نکنید و بلیط استانبول را رزرو کنید و این سه شنبه در بازار کادیکوی باشید.

سه شنبه بازار کادیکوی

ساعت کار سه شنبه بازار کادیکوی

از ساعت 9 صیح تا 8 شب میتوانید با خیال آسوده به خرید ادامه دهید

آدرس بازار کادیکوی 

استانبول، محله کادیکوی، خیابان ماندیرا 1 ، خیابان حسن پاشا

منبع : hometurkey.com

کلمه‌های کلیدی: