نکات سفر به اروپا

نکات سفر به اروپا

۰۹ دی ۱۴۰۲ ۴ دقیقه

شاید سفر به اروپا در قالب تور اروپا برای همه ما آرزو باشد که خیلی ها به آن میرسند و خیلی ها نمی رسند. اما اگر شما جزو آن دسته هستید که به آرزوی مسافرت به اروپا رسیدید، مقاله “نکات سفر به اروپا” را دنبال کنید.

نکات حیاتی برای مسافران اروپا

بازدید از شهرهای کوچک را فراموش نکنید.

در مطلب نکات سفر به اروپا باید گفت که اگر در شهرهای بزرگی که پر از جاذبه های گردشگری است بمانید، مطمئن باشید که جمعیت زیادی آنجا هستند و همچنین قیمت غذا و اقامت بالاتر است. ما اصلا این کار را نهی نمی کنیم اما به نظرمان در نکات سفر به اروپا، برای تجربه ای متفاوت سعی کنید که به شهری کوچک در اطراف شهرهای بزرگ رفته و زندگی واقعی مردم آن کشور را در آنجا کشف کنید. در این شهرها بدون شک اقامتگاه های ارزان تر و همچنین غذاهای فوق العاده محلی که قیمت چندانی ندارند، پیدا خواهید کرد.

خرید تور اروپا و سفر به کشورهای قاره سبز مثل اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و …

از مغازه های کوچک خرید کنید.

اگر خرید کردن یکی از محبوب ترین فعالیت های شما در طول سفر است، نکات سفر به اروپا به شما می گوید که جای خوبی را برای اینکار انتخاب کرده اید. اما نکته مهم اینجاست که اگرچه فروشگاه های معرف و بزرگ هیجان انگیزترند، اما بهتر است خرید خود را از فروشگاه های محلی و مغازه های کمتر شناخته شده انجام دهید تا هم به چرخش اقتصادی محلی کمک کرده و از قیمت هایی پاین تری بهره مند شوید.

از مغازه های کوچک خرید کنید.

بلیط هواپیما و هتل را از قبل تهیه کنید.

اگر روزتان پر از جاذبه هایی است که حتما باید از آن ها دیدن کنید، در نکات سفر به اروپا پیشنهاد می کنیم که بلیط آن ها را از قبل تهیه کنید. این کار چه به صورت آنلاین انجام شود، چه از طریق هتل یا دیگر روش ها باعث می شود که از صف های طولانی خرید بلیط آزاد شده و به راحتی وارد جاذبه مورد نظر خود شوید.

از غذاهای محلی میل کنید.

اگر خیلی اهل غذا خوردن های ماجراجویانه نیستید، ممکن است وسوسه شوید در رستوران های زنجیره ای یا در مکان هایی که غذای آشنا دارند، غذا بخورید. اما با چشم پوشی از غذاهای محلی، شما بخش زیادی از تجربه سفر را از دست خواهید داد. پیشنهاد می کنیم در نکات سفر به اروپا، که حتما از غذاهای محلی میل کنید تا حس و حال مقصدتان را بهتر درک کنید. مثلا دلتان می آید به ایتالیا بروید و پاستا یا پیتزای ایتالیایی میل نکنید؟ یا وقتی که در اسپانیا هستید، تاپاس نخورید؟

از غذاهای محلی میل کنید.

حتما زبان مردم محلی را یاد بگیرید.

در شهرهای توریستی معمولا همه افرادی که در خدمات کار می کنند، به زبان انگلیسی مسلط هستند. با این حال یاد گرفتن چند واژه و اصطلاح در زبان کشور (مانند سلام، خداحافظ، قیمت این چند است و …) به شما کمک می کند تا با مردم بومی مقصدتان ارتباط بهتری برقرار کنید. قطعا منظورمان این نیست که شما کاملا زبان یک کشور را یاد بگیرید بلکه ما می خواهیم که با دانستن چند اصطلاح کاربردی، هم کارتان راحتتر پیش رود و هم اینکه مردم محلی متوجه شوند که شما برای آن ها احترام قائل هستید.

در HIGH SEASON به اروپا نروید.

و مهمترین نکات سفر به اروپا را گذاشتیم که بعنوان آخرین نکته بگوییم. اگر شما همزمان با دیگران به اروپا سفر می کنید، صف های طولانی و مکان های گردشگری شلوغ در انتظار شما هستند و سفر شما را کمی ناخوشایند می کند. تابستان فصل پرگردشگر در اروپا است و تعداد زیادی از خانواده ها از مزایای مدرسه نرفتن بچه برای سفر استفاده می کنند. برنامه ریزی سفر خود را در زمان های کم گردشگر بگذارید تا علاوه بر جمعیت کمتری که در جاذبه ها وجود دارد، از جمله قیمت های ارزان تری برای هزینه های بلیط هواپیما و هتل ها بهره مند شوید.

در HIGH SEASON به اروپا نروید.

سفرهای زمستانی به شما اجازه می دهد تا در بزرگترین اماکن توریستی، زمانی حضور پیدا کنید که خیلی خلوت هستند؛ البته اما باید با هوای سردتر مبارزه کنید. مسافرت های پاییز و بهار تا حدودی شلوغ تر خواهند بود، اما شما می توانید شانس بیشتری برای پیدا کردن آب و هوای دلپذیر داشته باشید.

منبع: travelversed.co

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *