Ealiya Gasht Pars

معروف ترین مراکز خرید میلان

۱۵ مهر ۱۴۰۲ ۳ دقیقه

میلان دومین شهر پر جمعیت ایتالیا بعد از رم است و یکی از مراکز مد دنیا است. میلان به عنوان پایتخت مد در جهان مطرح شده است.بهترین برندهای ایتالیایی را در سفر خود در میلان می توانید خریداری کنید. اگر بودجه ی کمی برای خریدتان در نظر گرفته اید بهتر است بدانید چگونه می توانید خرید ارزان در میلان داشته باشید.برای استفاده از تخفیف ها و حراجی های فصلی، بهترین زمان ماه های ژانویه یا جولای است.در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین و ارزانترین مراکز خرید میلان آشنا نماییم، با ما همراه باشید.

کورسو بوئنوس آیرس

خیابان کورسو بوئنوس آیرس خیابانی است با فروشگاه های ارزان قیمت که در نزدیکی ایستگاه مرکزی میلان است و جزء خیابان های تجاری اصلی میلان می باشد . دراین خیابان می توانید از بوتیک های معروف با برندهای مشابه ایتالیایی دیدن و خریداری کنید.

بهترین مراکز خرید میلان

ویا تورینو

این خیابان نیز یکی دیگر از خیابان های معروف و مراکز خرید میلان می باشد. همانند خیابان کورسو بوئنوس آیرس دارای بوتیک های زیادی به همراه اجناس ایتالیایی فوق العاده ای است. خیابان ویا تورینو از کلیسای جامع تا یادواره ی کولون دی سان لورنزو امتداد پیدا می کند. به شما پیشنهاد می دهیم سری به مغازه ی برند موجی (Muji) در این خیابان بزنید.

فروشگاه هیومانا وینتیج میلان

در میلان فروشگاه های خیریه وجود دارد که یکی از این فروشگاه ها هیومانا وینتیج است که درآمد خود را از فروش لباس های دست دوم کسب می کند. شما با خرید کردن از این فروشگاه هم می توانید لباس های ارزان قیمت خریداری کنید و هم پول خود را در راه خیریه خرج کنید.

فروشگاه شر میلان

فروشگاه شر نیز از دیگر مراکز خرید میلان است. فروشگاه شر نیز یک سازمان مردم نهاد ایتالیایی است که فروش محصولات خود را صرف مشکلات بومی و داخلی و همچنین محیط زیست می کند.

معروفترین مراکز خرید میلان ایتالیا

فروشگاه آپورتونیتی شاپ میلان

یکی دیگر از مراکز خرید میلان فروشگاه آپورتونیتی شاپ می باشد. آپورتونیتی شاپ اجناس متنوعی دارد و با کمترین هزینه حتی یک کتاب یا یک کت شیک خریداری کنید که اصلا به نظر نرسد کهنه باشد. این فلی مارکت فاصله ی زیادی با ایستگاه میلانو گاربیالدی (Milano Garibaldi) ندارد . قبرستان مانیومنتال نیز در همان نزدیکی است و اگر نتوانستید خرید کنید از آرامگاه های میلان دیدن کنید .

فرشگاه اوت لت DMAG میلان

یکی ازفروشگاه های زنجیره ای که در سراسر میلان وجود دارد DMAG است. در این فروشگاه محصولاتی چون کفش، لباس با برندهای روز دنیا با تخفیف خوب موجود است که شما می توانید خریداری کنید.

با خرید از مراکز خرید میلان در واقع در پایتخت مد جهان شیک بودن را تجربه کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *