عجایب ترسناک جهان

عجایب ترسناک جهان

۰۳ بهمن ۱۴۰۲ ۵ دقیقه

این جهان سراسر پر از زیبایی، شکوه و زرق و برق های طبیعی است. اگر شما در یک منطقه پر جمعیت زندگی می کنید احتمالا به این فکر کرده اید تا به جنگل سفر کرده و در مسیر شما هیچ چیز آزار دهنده ای وجود نخواهد داشت. اکثر lردم دوست دارند که به دامان طبیعت رفته و با پیاده روی، قایق رانی در رودخانه و یا کمپینگ از محیط اطراف اطراف خود لذت ببرند.

در این مقاله ایلیا گشت می خواهیم برخی از زیباترین شگفتی های طبیعت در جهان را به شما معرفی کنیم که البته به عنوان اسرار آمیزترین عجایب ترسناک جهان شناخته می شود و البته که این مکان ها معمولا خالی از سکنه می باشند.

پارک ملی مادیدی | Madidi National Park

پارک ملی مادیدی یکی از آخرین مکان های روی کره زمین است که توسط تمدن انسانی دست نخورده باقی مانده است، به همین دلیل بسیاری از گیاه شناسان و دانشمندان تمایل دارند تا در مورد گونه های مختلف گیاهی و جانوری که در این منطقه زندگی می کنند مطالعه نمایند. اینجا دارای منظره ای فوق العاده است البته که یک چیزی وجود دارد که مانع از لذت بردن شما از دیدن منظره شده و باعث می شود تا این پارک را به عنوان عجایب ترسناک جهان بشناسند. می توان گفت که تقریبا هر آنچه به صورت طبیعی در این پارک وجود دارد سمی می باشد.

عجایب ترسناک جهان

جنگل فریاد درینگ | Dering Screaming Woods

جنگل درینگ در جنوب Pluckley واقع شده که به عنوان بدنام ترین روستای تسخیر شده در بریتانیا شناخته شده و یکی از عجایب ترسناک جهان به شمار می رود. در این روستا بسیاری از مرگ و میرهای ناشناخته و غیر قابل توضیحی روی داده است که به نظر می رسد توسط ارواح سرگردانی که در جنگل نزدیک روستا زندگی می کنند روی داده است. 

 با گنج های مرموز و شگفت انگیزی که هنوز کشف نشده اند آشنا شوید !

جنگل اکیگاهارا | Aokigahara Forest

یکی دیگر از عجایب ترسناک جهان جنگل اکیگاهار می باشد. جنگل اکیگاهارا یک جنگل انبوه و هیجان انگیز بوده که در شمال غربی کوه فوجی در ژاپن واقع شده است. متاسفانه سفر به این جنگل ممکن است در مکان هایی حتی مهیج تر از آن چیزی باشد که تصورش را می کنید. بسیاری از خودکشی ها در این جنگل روی داده است که به طور مشخصی نام آن را جنگل خودکشی نیز نامگذاری کرده اند.

برخی ادعا می کنند که شیاطین باستانی در داخل جنگا زندگی کرده اما بسیاری از آن ها زمانی که وارد جنگل می شوند اظهار می کنند که قصد پایان دادن به زندگی خود را دارند. برخی از آن ها حتی روبان هایی را برای نشانه گذاری مسیر خود قرار می دهند تا در صورتی که نظرشان در مورد خودکشی تغییر کرد بتوانند مسیر برگشت را پیدا کنند.

عجایب ترسناک جهان

ریستراک پلایا | Racetrack Playa

ریستراک پلایا یکی دیگر از عجایب ترسناک جهان می باشد. این منطقه که در کالیفرنیا واقع شده است به دلایل عجیب و غریب و دلایل فراطبیعی به عنوان یک مقصد محبوب برای توریست ها و گردشگران به شمار می رود. در این بیابان صاف سنگ های بزرگی وجود دارند که به نظر می رسند در طول شب جا به جا می گردند به طوری که رد مسیر حرکتشان در امتداد این سنگ ها دیده می شود که یکی از عجایب ترسناک طبیعی است.

آن ها قطعا نمی توانند توسط خودشان حرکت کنند بنابراین مردم فکر می کنند که این اتفاق توسط بیگانگان و یا افراد خطرناکی صورت می گیرد. ریچارد و جیمز نوریس نظریه ای را در مورد وجود آب در مورد این سنگ ها بیان نمودند.

خرید آنلاین تور خارجی و رزرو لوکس ترین هتل ها در ایلیا گشت !

فرورفتگی های داناکیل | Danakil Depression

فرورفتگی های داناکیل یکی از مکان های منحصر به فرد در جهان و همچنین یکی از عجایب ترسناک جهان بوده که در کشور اتیوپی واقع شده می باشد. اینجا خانه آتشفشان های فعال بوده و به همین دلیل به دروازه جهنم نیز شهرت پیدا کرده است. همانطور که از آن انتظار می رود اینجا یکی از داغ ترین مکان های روی زمین است. منحصر به فردی این مکان و البته ترسناک بودن آن باعث می شود تا شما این احساس را داشته باشید که از دریچه ای به دنیایی دیگر وارد شده اید.

عجایب ترسناک جهان

غار گومانتونگ | Gomantong Caves

غار گومانتوگ ترسناک است، نه به خاطر دلایل فرا طبیعی یا دلایل خرافاتی که در مورد آن مطرح می شود بلکه برای واقعیت آنچه در داخل آن می باشد که موجب شده آن را در لیست عجایب ترسناک جهان قرار دهند. در این غار میلیون ها خفاش زندگی می کنند که توسط سوسک های غول پیکر خورده می شوند. گونه های جانوری دیگری که در این غار وجود دارند شامل مارهای عظیم و هزار پاهای بزرگ می باشند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *