Ealiya Gasht Pars

مهم ترین قوانین پاریس

۲۶ شهریور ۱۴۰۲ ۲ دقیقه

پاریس سومین شهر پرگردشگر جهان است و جاذبه های عالی و بی شماری دارد. ادغام شدن میراث معماری و هنری خارق العاده اش با صنعت پیشرفته دلیل توریستی بودن این شهر است. پس اگر قصد سفر به پاریس دارید به شما پیشنهاد می دهیم قبل سفر با قوانین پاریس آشنا شوید تا اشتباهاتی که سایر توریست ها مرتکب شدند را تکرار نکنید و تا بتوانید از سفر خود لذت ببرید. با ایلیا گشت همراه شوید تا با قوانین پاریس آشنا شوید.

مهمترین قوانین پاریس که باید رعایت کنید!

بی هدف قدم نزنید!

یکی از قوانین پاریس این است که بی هدف قدم نزنید. سریع قدم زدن برای مردم شهر پاریس خیلی مهم است خصوصا در ایستگاه های مترو، اگر شما بی هدف قدم بزنید نشان می دهید یک توریست هستید و قصد رفتن به جای مهمی را ندارید و با چهره ی عصبانی یک بومی روبه رو خواهید شد.

آشنایی با قوانین پاریس

خونسرد باشید

پاریسی ها مغرور، خونسرد و بی تفاوت هستند. اگر شما روحیه ی متکبرانه ای داشته باشید می توانید راحت با مردم پاریس ارتباط برقرار کنید.

مثل پاریسی ها لباس بپوشید

فرانسوی ها در استایل و طراحی لباس همیشه حرف اول را در جهان زده اند. پس نوع لباس در فرانسه مهم است. شما باید طوری لباس بپوشید که به عنوان توریست به چشم نیایید، شیک ترین اما ساده ترین لباس را انتخاب کنید. برای آن که شبیه به یک پاریسی لباس بپوشید بهتر است به جای تمرکز بر روی متنوع بودن لباس هایتان بر روی کیفیت آن ها تمرکز کنید. لباس هایی بپوشید که نه تنگ باشند نه گشاد و دقیقا اندازه ی شما باشند.

قوانین و عجیب و غریب در پاریس

چند کلمه فرانسوی حرف بزنید

از دیگر قوانین پاریس این است که سعی کنید در سفر چند کلمه به صورت فرانسوی حرف بزنید. در سفر به پاریس سعی کنید کلمات کلیدی مثل سلام و خدانگهدار و آدرس پرسیدن را به صورت فرانسوی یاد بگیرید تا خیلی راحت تر با آن ها ارتباط برقرار کنید و مردم را تحت تاثیر قرار دهید.

اگر کسی نوبت را رعایت نکرد، تعجب نکنید

در فرانسه چیزی به نام انتظار در صف ماندن وجود ندارد. برای سوار شدن به اتوبوس یا مترو یکدیگر را هل می دهند تا نفر اول باشند.

مکالمه های خودمانی را با فرانسوی ها شروع نکنید

فرانسوی ها در مورد حریم شخصی خود بسیار حساس هستند و سکوت و آرامش را ترجیح می دهند. اگر خواستید با آن ها ارتباط برقرار کنید، با شما خیلی رسمی صحبت میکنند پس سعی کنید از آن ها سوالهای شخصی نپرسید.

قهوه برای بردن سفارش ندهید

در پاریس حتما طعم قهوه ی اصل فرانسه را بچشید و یک کافه انتخاب کنید با خیال راحت و بدون عجله قهوه ی خود را در همان کافه میل کنید. مانند فرانسوی ها وقت بگذارید و از مناظر زیبای پاریس لذت ببرید.

نکاتی درباره قوانین شهر پاریس

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *