پایین ترین میزان خشونت

کشورهایی با پایین ترین میزان خشونت

۰۲ بهمن ۱۴۰۲ ۳ دقیقه

پایین ترین میزان خشونت در کشورها 

در این مقاله میپردازیم به کشورهایی با پایین ترین میزان خشونت ، آیا نظری راجع به اینکه صلح آمیزترین کشورهای دنیا کدامند دارید؟ صلح مفهوم پیچیده ای دارد اما با این حال، از سال ۲۰۰۶ شاخص صلح جهانی، صلح را «نبود خشونت »تعریف کرده و در حال جستجو برای تعیین این است که چه ویژگی های فرهنگی ای با صلح در ارتباط می باشد. رتبه گذاری های اخیر ایسلند را صلح آمیز ترین کشوردنیا معرفی کرده است .

پایین ترین میزان خشونت در کشور

ایسلند

بدون شک، ایسلند  جز پایین ترین میزان خشونت و مکان امنی برای زندگیست. این کشور بسیار سرد و بسیار کوچک است و به همین دلیل بالاتر از ۱۶۲ کشور دیگر قرار گرفته است. می توان با وجودی که صلح آمیز بود کارهای زیادی را هم انجام داد، این کشور جاذبه های زیادی دارد. اگرمی خواهید از لحظات زیبا لذت ببرید به این کشور سفر کنید.

دانمارک

مثل نیوزلند، دانمارک و دیگر کشورهای اروپای شمالی هم همیشه جزء بهترین کشورها در تجارت و ایمنی رتبه بندی می شود و پایین ترین میزان خشونت علی رغم اینکه وسعت این کشور به اندازه ایالت ماساچوست آمریکا است اما صلح آمیزترین کشور دراروپای قاره ای است.

نیوزلند

از سال ۲۰۰۷ تاکنون نیوزلند همیشه در بین بهترین ها و صلح آمیزترین و پایین ترین میزان خشونت کشورهای جهان بوده است. تعداد زندانیان کم، ظرفیت نظامی محدود، رابطه قوی با استرالیا و مهمان نوازی مردمش از نیوزلند کشوری فوق العاده برای زندگی ساخته داشت.

پایین ترین میزان خشونت در کشور

اتریش

این کشور کوچک اروپای مرکزی به دلیل موضع خود در سیاست های بین المللی در بین صلح آمیزترین کشورهای دنیا قرار گرفته است. وقتی صحبت از صلح و ثروت است همیشه اتریش در بالاترین ها قرار می گیرد.

 بهترین قیمت ها و رزرو آنلاین تور استانبول , لحظه آخری

سوئیس

من شخصا معتقدم سوئیس به دلیل نرخ پایین جرم های خشونت آمیز باید در بالاترین نقطه این لیست قرار میگرفت. در قلب اتحادیه اروپا، سوئیس کشوری است که به جذابیت های طبیعی معروف است و همیشه در رفتارهای سیاسی، بین المللی و منطقه ای رفتاری خنثی و مسالمت آمیز دارد. این کشور رابطه دیپلماتیک خود را با بسیاری از کشورهای جهان حفظ کرده است.

پایین ترین میزان خشونت در کشور

بلژیک

بر اساس داوری شاخص صلح جهانی، کشور کوچک بلژیک یکی از بهترین مکان ها برای زندگی است . این کشور زیبا در قلب اروپا قرار گرفته و بروکسل پایتخت آن جایگاه اتحادیه اروپا و ناتو می باشد. این کشور پر از شهرهای قدیمی، تالار شهرهای زیبا، قلعه های جادویی و زیبایی های طبیعی محسورکننده است.

ژاپن

ژاپن کشوری است که از نظر فرهنگی و سنتی یکی از کشورهای جذاب می باشد. این کشور سومین اقتصاد بزرگ جهان را دارد و به عنوان شادترین کشور آسیا شناخته می شود. ژاپن از بسیاری از جنبه ها کشور امنی است، میزان جرم و جنایت در این کشور پایین و هیچ درگیری ای با کشورهای همسایه خود ندارد.

 با ما همراه باشید تا اونیگیری یا کوفته برنجی ژاپنی را بشناسید

کانادا

کانادا یکی از کشورهایی است که بالاترین استانداردهای زندگی را دارد. اگر تا کنون به شهر تورنتو و حوالی آبشار نیاگارا رفته باشید می توانید به آسانی بفهمید که چرا این کشور تمیز، متنوع و باشکوه در این لیست قرار گرفته است.

پایین ترین میزان خشونت در کشور

سوئد

سوئد در شمال اروپا قرار دارد و یکی از زیباترین کشورهای اسکاندیناوی است میزان دزدی در این کشور (۹,۰۰۰ بار در سال) بسار پایین است، برای که به پایین بودن این نرخ پی ببرید بهتر است بدانید که مثلا در آمریکا نرخ دزدی ۳۵۰,۰۰۰ بار در سال است.

با بهترین قیمت های سال میتوانید به راحتی به تور قشم سفر کنید. 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *