مصادره

لوکیشن فیلم مصادره

۲۱ شهریور ۱۴۰۲ ۲ دقیقه

آیا شما فیلم سینمایی مصادره را دیده اید؟ آیا می دانید لوکیشن فیلم مصادره کجاست؟ مصادره اولین فیلم سینمایی بلند مهران احمدی در کشور ارمنستان بود. ارمنستان در همسایگی ایران است و بدلیل ارزانی لوکیشن فیلم مصادره بسیار مورد استقبال کارگردانان و بازیگران ایرانی قرار می گیرد. در ادامه این مقاله ایلیا گشت همراه ما باشید.

فیلم سینمایی مصادره

لوکیشن فیلم مصادره کجاست ؟

در این فیلم سینمایی که در ارمنستان در حوالی ایروان ضبط گریده است ، بازیگران ارمنستانی هم ایفای نقش نمودند. در این فیلم کمدی قرار بود کشور آمریکا به تصویر کشیده شود و به همین خاطر بسیار هنرمندانه لوکیشن سازی شد.

لوکیشن کارتونهای والت دیزنی کجاست ؟ تصاویر واقعی از مکان کارتون های والت دیزنی

بازیگران فیلم مصادره

از بازیگران این فیلم میتوان به رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی، مزدک میرعابدینی، سیامک صفری، لوسینه گیراگوسیان، میلنا واردانیان، آلیسا میلکستیان و مهران احمدی به همراه بازیگران کودک امیر صدرا حقانی و هارمیک سوقومونیان نام برد. فیلم مصادره به نویسندگی علی فرقانی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ در سینماهای ایران بر روی پرده رفت.

بازیگران فیلم مصادره

داستان فیلم مصادره

داستان این فیلم از سال ۱۳۵۰ آغاز می‌شود و داستان یک ساواکی به نام اسماعیل یارجانلو که رضا عطاران نقش او را بازی میکرد شروع شد. او درگیر و دار ماجراهایی می شود که ابتدای آن با برنده شدن یک بلیط بخت آزمایی است. او با پولی که برنده شده، ۵۰۰۰ متر زمین در عباس‌آباد میخرد و بر اثر سقوط شاه و انقلاب ۱۳۵۷ مجبور به خروج از کشور می‌شود.

او در کاباره ای در تهران قبل از انقلاب با یک خواننده زن آمریکایی آشنا شد و  با او ازدواج کرد. او همراه این زن از ایران به آمریکا رفتند و وکالت زمین را به دوستش جلال خاوندی (بابک حمیدیان) می‌دهد و او نیز کلاهی بزرگ بر سر اسماعیل یارجانلو می گذارد و ادامه ماجرا …

داستان فیلم مصادره

منبع لوکیشن فیلم مصادره : ویکی پدیا – سینما

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *