ارزان ترین محله های لندن

ارزان ترین محله های لندن برای زندگی

۲۰ آبان ۱۴۰۲ ۵ دقیقه

اگر برای شما هم سوال است که ارزان ترین محله های لندن برای زندگی کدام است، با ایلیا گشت همراه باشید. لندن که به‌عنوان قلب فعالیت‌های اقتصادی بریتانیا شناخته می‌شود، دارای ساختار اداری بسیار گسترده‌ای می‌باشد. همچون وال استریت در امریکا هر تصمیم اقتصادی‌ای که در این شهر گرفته شود تاثیر شگرفی بر اقتصاد دنیا می‌گذارد. شکی در این مورد وجود ندارد که لندن شهری گران به شمار می رود.

قیمت اجاره ها معمولا بالا می باشد و در مناطق سطح بالایی همچون چلسی می توانید یک سوییت را با ۲۵۰۰ پوند در ماه اجاره نمایید. هزینه هایی از این دست موجب می شود تا لندن همواره در فهرست لیست گران ترین شهرهای دنیا قرار بگیرد. با تمام این اوصاف کسانی هم هستند که ایده آن ها این است که رفتن به لندن نمی بایست به دلیل قیمت بالای مسکن کنار گذاشته شود. 

معرفی ارزان ترین محله های لندن برای زندگی

منطقه بکسلی 

شاید بتوان این منطقه را به سادگی جزء ارزان ترین محله های لندن نامگذاری کرد. اجاره یک خانه متوسط در ماه به حدود هزار پوند می رسد که این مقدار در حدود ۲ هزار پوند از گران ترین مناطق لندن کمتر است. برای کسانی که دنبال خرید هستند قیمت خانه ها در این مناطق در حدود ۲۳۵ هزار پوند می باشد. منطقه بکسلی در جنوب شرقی لندن واقع شده و با مرکز شهر در حدود ۴۵ دقیقه فاصله دارشته و منطقه ای مناسب برای کسی به شمار می رود که شغلی در داخل شهر دارد. بکسلی نه تنها منطقه ای مقرون به صرفه می باشد.

محله های ارزان لندن برای زندگی

منطقه هورینگ | Havering

مورد بعدی که در این لیست به آن اشاره می شود منطقه حومه ای هورینگ است که در حومه شرق لندن واقع شده است و این نیز یکی دیگر از ارزان ترین محله های لندن به شمار می رود. یک خانه متوسط در این منطقه در حدود ۱۰۸۳ پوند در ماه هزینه اجاره داشته و در صورتی که قصد خرید داشته باشید قیمت ها در حدود ۲۵۳ هزار پوند می باشند. از منطقه شلوغ رامفورد، منطقه ای وجود دارد که برای شبگردی و خرید شناخته می شود.

منطقه ساتون | Sutton

این منطقه در جنوب غربی شهر لندن و در مقابل هورینگ واقع شده است. قیمت خرید ملک در این منطقه در حدود ۲۹۴ هزار پوند بوده و برای اجاره یک خانه متوسط در ماه می بایست ۱۱۶۶ پوند در ماه بابت اجاره پرداخت نمایید. با وجود اینکه این منطقه تنها ۴۵ دقیقه با مرکز لندن فاصله دارد، دارای فضاهای سبز و تپه های زیبایی می باشد و همچنین یکی از مناطقی است که کمترین جرم را داشته و مناسب برای پرورش یک خانواده به شمار می رود.

 جهت اطلاع از قیمت ها و نحوه رزرو تور طبیعت گردی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منطقه بروملی | Bromley

این منطقه که دیوید بوی اواخر دوران کودکی خود را در ان گذرانده بسیار الهام بخش می باشد. یک خانه متوسط در منطقه بروملی که جزء ارزان ترین محله های لندن می باشد ۱۲۷۱ پوند در ماه اجاره داشته و هزینه خرید یک خانه متوسط در حدود ۳۴۱ هزار پوند می باشد. اینجا تنها منطقه ای است که تحت نظارت هر دو شهر لندن و کنت می باشد که همان باغ انگلستان شناخته می شود.

بروملی یک مسیر سریع را برای دسترسی ایجاد کرده و در حدود ۱۵ دقیقه زمان برای رسیدن به ویکتوریا نیاز است. در این منطقه فضاهای شهری خانگی زیادی وجود داشته و یکی از شادترین مکان ها برای زندگی در لندن به شمار می رود. 

ارزان ترین محله های لندن برای زندگی

محله ردبریدج | Redbridge

ردبریدج قلب آرامش در لیست ما بوده که در نزدیکی مرکز لندن می باشد. این منطقه در خط مرکزی واقع شده و بهترین مکان برای شب زنده داری می باشد. این بدین معنی است که زندگی در این مکان با هزینه ای بسیار کمتر امکان پذیر خواهد بود. اجاره یک خانه متوسط در منطقه ردبریدج در حدود ۱۳۰۰ پوند در ماه و همچنین خرید یک آپارتمان مقداری بشتر از ۳۰۰ هزار پوند می باشد. بر اساس شهر، منطقه ردبریدج یک مکانی متنوع می باشد که در حدود ۴۰ درصد مردم آن از اقلیت های قومی می باشند.

منطقه کرویدون | Croydon

منطقه کرویدون یکی دیگر از ارزان ترین محله های لندن به شمار می رود. البته هرچند که آن دورترین منطقه در این لیست می باشد اما به دلیل راه های ارتباطی مناسبی که برای آن وجود داشته شما می توانید با یک حمل و نقل عالی به وسیله قطار در مدت ۱۵ دقیقه خود را به پل لندن برسانید.

میانگین هزینه اجاره برای منطقه کرویدون در حدود ۱۳۰۹ پوند در ماه و از طرف دیگر هزینه خرید یک خانه متوسط در حدود ۲۸۰ هزار پوند می باشد. این منطقه در حال رشد بوده و آینده خوبی برای آن در نظر گرفته می شود به طوری که در صنعت خرده فروشی و فن آوری در حال انجام جهش بزرگی است. 

منطقه انفیلد | Enfield

برای هر کسی که یک روستای خوب را دوست دارد منطقه انفیلد می تواند بهترین برای او باشد. کسانی که بخواهند در این منطقه که جزء ارزان ترین محله های لندن به شمار می رود خانه ای متوسط اجاره کنند می بایست مبلغی در حدود ۱۲۸۵ پوند در ماه را ارائه کنند همچنین کسانی که به دنبال خرید می باشند مبلغی در حدود ۳۰۰ هزار پوند برای خرید یک خانه متوسط نیاز است.

اکثر مدارسی که در منطقه انفیلد قرار دارند در ردی بندی OFSTED دارای درجه عالی یا خوب می باشند. ارتباطات انفیلد با لندن بسیار خوب می باشد و شما می توانید با عبور از تقاطع پادشاه و نزدیک شدن به بزرگراه ام ۲۵ یک سفر بدون ردسر را در کمتر از نیم ساعت داشته باشید.

محله های ارزان لندن برای زندگی

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *