هتل سانشاین اند رزیدنس پاتایا

Sunshine Hotel and Residences

معرفی و تصاویر

 

هتل سانشاین اند رزیدنسز پاتایا یک هتل رده میانی در خیابان شلوغ و پر زرق و برق شماره 8 در مرکز پاتایا است. 274 اتاق هتل بین بخش قدیمی و جدید هتل تقسیم شده‌اند و یا دکوری کلاسیک یا مدرن دارند. بیشتر این اتاق‌ها بالکن دارند. هتل سان شاین رزیدنس پاتایا 3 استخر دارد؛ یکی از آنها روی سقف قرار دارد و از آنجا مسافران تور پاتایا می‌توانند مناظری زیبا از شهر را ببینند.

هشدار اصلی در مورد این هتل، زندگی شبانه‌ای است که در اطراف هتل وجود دارد و سر و صدایش تا نیمه شب به راه است. با این که قیمت هتل سان شاین رزیدنس پاتایا بسیار مقرون‌به‌صرفه و مناسب است، اما یک خواب شبانه آرام را نمی‌توان تضمین کرد. البته برای آن دسته از مسافران تور تایلند که برای تجربه همین زندگی شبانه به این سفر آمده‌اند، احتمالا نکته‌ای منفی نخواهد بود چرا که این هتل آنها را در مرکز ماجرا قرار می‌دهد.

با این حال به عنوان یک گزینه مقرون‌به‌صرفه دیگر به دور از سر و صداها، می‌توانید رد پلنت پاتایا (Red Planet Pattaya) را هم مد نظر داشته باشید. تابلویی با لوگویی از خورشیدی درخشان، زینت‌بخش ورودی ساختمان اصلی هتل سان شاین اند رزیدنس پاتایا است. با عبور از میان درهای شیشه‌ای، مسافران تور پاتایا قدم به لابی مدرن و مینیمالیستی هتل می‌گذراند که با رنگ‌های سفید، نارنجی و خاکستری تزئین شده است.

معماری هوشمندانه این هتل نهایت بهره را از فضاهای محدود برده و یک استخر در سطح زمین، یک استخر در طبقات میانی و یکی را در سقف هتل به علاوه یک تراس چوبی مبله رو به خیابان را به مسافران تور تایلند ارائه کرده است. برج جدیدتر هتل سان شاین اند رزیدنس پاتایا در سال 2012 تکمیل شده و حالا بخشی از هتل است. شاید اصلی‌ترین مخاطبان این هتل جوانترهایی باشند که برای جشن و تفریح به پاتایا آمده‌اند و ناراحتی آن‌چنانی از سر و صدای محیط اطراف نخواهند داشت.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

امکاناتی که هتل دارد

اینترنت بی سیم
آسانسور
برق اضطراری
پارکینگ
پذیرش 24 ساعته
سالن کنفرانس
نمازخانه
تهویه مطبوع