بلیط هواپیما نجف تهران | اگر عاشق زیارت هستید و دوست دارید بر سرزمین ائمه قدم بگذارید، باید بگوییم نجف بهترین گزینه برای شما است. با وجود اماکن زیارتی بسیار و همچنین هتل های لوکس، قطعا سفر به این شهر برای شما سفری خاطره انگیز خواهد بود. هر چند باید تاکید کنیم در بعضی ایام سال، سفر به این شهر منحصر به فرد، کمی برایتان گران تمام می شود.

با این حال در سایر ایام سال، هزینه بسیار کمی را برای زیارت صرف خواهید کرد. همچنین به دلیل حضور زوار کمتر، با آسودگی خیال به زیارت خواهید پرداخت. در ماه هایی به جز محرم، صفر، شعبان و رمضان، قیمت بلیط هواپیما نجف تهران، بسیار ارزان تر است.

برای کاهش هرچه بیشتر هزینه ها، می توانید بلیط هواپیما نجف تهران چارتری را خریداری کنید. در نجف اشرف و شهر های مجاور، فضا و معماری کهن به زیبایی، خود نمایی می کند. کافی است تا سری به اولین مکان تاریخی در نزدیکی هتل خود بزنید، آن وقت است که خواهید دید این شهر تا چه میزان می تواند استثنایی و خاص باشد.

بلیط هواپیما نجف تهران

چرا بلیط هواپیما نجف تهران را انتخاب کنیم؟

فاصله نجف تا نزدیک ترین شهر مرزی ایران -یعنی شلمچه– حدود 460 کیلومتر است. برای طی کردن این مسافت با ماشین، حدود 6 تا 7 ساعت را در جاده خواهید بود که باعث خستگی شدیدی می شود و از لذت سفر می کاهد. بنابراین بهتر است در خانه خود بلیط هواپیما نجف تهران را به صورت دو طرفه تهیه کرده و در کمتر از 2 ساعت، به این شهر زیارتی و مقدس سفر کنید. البته پیشنهاد ما این است که ابتدا به دنبال خرید بلیط چارتر نجف باشید تا با هزینه کمتر سفر خود را آغاز کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما نجف تهران چه زمانی است؟

نجف با آب و هوایی گرم و خشک و زمستان های سرد و سوزناک یکی از مناطق زیارتی و سیاحتی مانند کربلا محسوب می شود. چنانچه شما با هدف زیارت میخواهید به شهر نجف سفر کنید چندان اهمیتی ندارد که در کدام فصل از سال بخواهید به نجف بروید زیرا با توجه به گردش ماه های قمری و مناسب های مختلف که مصادف می شود با فصول مختلف سال زائران تصمیم به سفر به این شهر زیارتی میگیرند.

برای تهیه بلیط هواپیما نجف تهران بهتر است از تور های زیارتی استفاده کنید و یا اینکه به صورت گروهی سفر کنید، چرا که مسئله ی امنیت در سال های اخیر با توجه به شرایط پیش آمده در عراق اهمیت زیادی پیدا کرده است. توجه داشته باشید که برای راحتی سفر حتما بلیط هواپیما تهران نجف را به صورت دو طرفه خریداری کنید تا در زمان برگشت دچار مشکل نشوید.

قیمت بلیط هواپیما نجف

عوامل متعددی بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر گذار هستند که می توان به کیفیت پرواز، نوع بلیط، کلاس پرواز، ایرلاین و زمان پرواز اشاره کرد. اما در این میان مهم ترین عاملی که بر قیمت بلیط هواپیما نجف تهران تاثیر گذار است، افزایش تقاضا است. افزایش تقاضای مسافران در زمان های خاص مانند مساعد بودن شرایط آب و هوایی و یا مناسبت های خاص مذهبی قیمت بلیط را چند برابر خواهد کرد.

البته نوسانات ارز نیز بطور مستقیم بر روی قیمت بلیط هواپیما نجف تهران تاثیر خواهد گذاشت، پس حتما هنگام سفر به این موضوعات توجه کنید. یکی دیگر از معیار های مهم تاثیر گذار بر قیمت بلیط هواپیما ایرلاین ارائه دهنده خدمات است که هر کدام از ایرلاین های با توجه به امکانات و مزایایی که در اختیار مسافران قرار می دهد قیمت متفاوتی را تعیین می کند. حتما هنگام تهیه بلیط هواپیما نجف تهران به ایرلاین، کلاس پرواز و نوع بلیط سیستمی و چاتری توجه فرمایید.

قیمت بلیط هواپیما نجف

هزینه های سفر به شهر نجف

هزینه اقامت در شهر نجف

پیشنهاد ما برای اقامت در این شهر رزرو هتل نجف است و باید به شما تاکید کنیم که از رزرو هاستل خودداری کنید. متاسفانه هاستل های شهر نجف از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و از نظر بهداشت و امنیت در سطح پایینی قرار دارند. البته هتل های شهر نجف نیز سطح های مختلفی دارند اما وضعیت آن ها قابل قبول است. برای اطمینان خاطر با خود ملافه و لوازم بهداشتی ببرید، زیرا سرویس دهی هتل ها ممکن است باب میل شما نباشد. هزینه اقامت در هتل نجف متفاوت است.

هزینه خورد و خوراک در شهر نجف

توجه داشته باشید که برای غذا خوردن رستوران معروف و شناخته شده شهر نجف را انتخاب کنید تا از بهداشت و سلامت مواد غذایی مطمئن باشید. متاسفانه وضعیت نظافت و بهداشت کشور عراق در شرایط مطلوبی نیست و نمی توان به رستوران های بین راهی و سطح پایین اعتماد کرد. هزینه هر وعده غذایی در شهر نجف حدودا 100 هزارتومن می باشد. از غذاهای معروف عراق می توان به بریانی، بامیه، کوبه، تشریب، اشاره کرد. (برای کاهش هزینه های سفر می توانید از غذاهای کنسروی و نیمه آماده استفاده کنید).

هزینه حمل‌ و نقل عمومی در شهر نجف

به علت وضعیت نابه سامان کشور عراق بهتر است هیچ گاه به صورت تنهایی از تاکسی استفاده نکنید و مراقب اموال شخصی خودتان باشید. در حال حاضر از وسایل حمل و نقل عمومی در عراق می توان به اتوبوس و تاکسی اشاره کرد. در عراق برای تردد در شهر می توانید از تاکسی PNK استفاده کنید. هزینه ی قیمت بلیط اتوبوس در عراق نیم دینار است و قیمت کرایه تاکسی از 2 و نیم دینار شروع می شود و به ازای هر کیلومتر 2 دینار به مبلغ اضافه می شود.

هزینه های سفر به شهر نجف

سوالات رایج در مورد پرواز نجف تهران

مدت زمان پرواز نجف تهران چقدر است؟

به طور میانگین پرواز حدود یک ساعت و سی دقیقه است اما با توجه به توقف و نوع ارلاین زمان پرواز تغییر می کند.

بهترین زمان سفر به نجف چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر بهار و پاییز است که شهر نجف آب و هوایی خوبی دارد. اما اگر برای مراسم ها خاص مذهبی قصد سفر دارید با توجه به گردش ماه قمری زمان سفر خود را انتخاب کنید.

هزینه بلیط هواپیما نجف تهران چقدر است؟

قیمت بلیط نجف با توجه به شرایطی مانند نوع ارلاین، شرایط آب و هوایی، مناسبت های خاص مذهبی و کلاس پرواز تعیین می شود.