جزیره بوراکای | Boracay

مشخصات شاخص

جمعیت: ۲۸,۳۶۹ نفر
پیش شماره تلفن: ۰۰۶۳
ساعت:

شرح

جزیره بوراکای | Boracay

جزیره بوراکای یکی از زیباترین جزایر فیلیپین است. در این جزیره هر تفریح ساحلی و ورزش های آبی که فکرش را بکنید از جت اسکی و موج سواری گرفته تا غواصی و اسکی روی آب  برایتان آماده است.

این جزیره مثل بهشت روی زمین است و برای بیشتر گردشگران، نشستن بر روی سواحل سفید جزیره، تماشای چشم اندازهای دریا و یا شنا در میان آب های فیروزه ای اش سرشار از آرامشی وصف ناپذیر است. 

جاذبه‌های گردشگری

قایقرانی

یکی از محبوب ترین تفریحات جزیره بوراکای قایق سواری است. می توانید به مدت نصف روز به تورهای گردشگری محلق شوید، قایقی کرایه کنید و جزیره را دور بزنید. در این مدت به معروف ترین سواحل جزیره مثل ساحل کوروکودیل و ساحل پوکا می روید و ناهاری خوشمزه میل می کنید.

سافاری

سوار بر خودروی ATV  به سمت بلندترین قله جزیره یعنی کوه لوهو بروید البته توقع نداشته باشید که این مسیر کوهنوردی به اندازه ی  مسیر کوهنوردی آتشفشان مایون چالش انگیز باشد اما اگر تا به حال این ماجراجویی را تجربه نکرده اید حتما آن را انجام دهید.

ورزش های ساحلی

در سفر به بوراکای توپ را فراموش نکنید! چه عاشق فوتبال ساحلی باشید و چه به دنبال والیبال ساحلی باشید در هر دو صورت زمینی مناسب برای این ورزش های مفرح را در کنار ساحل پیدا می کنید.

شیرجه از صخره

پریدن از روی صخره ای بلند به میان آب های فیروزه ای یکی از محبوب ترین تفریحات ماجراجویان است. این جزیره ۵ سکو برای شیرجه دارد که ارتفاع بلندترین و کوتاه ترین آن ها به ترتیب ۱۳ و ۳ متر است.

بهترین زمان برای سفر

بهترین زمان برای بازدید از ساحل سفید بوراکای از سپتامبر تا ژوئن است. در جزیره امکان غواصی در 30 مکان مخصوص غواصی و snorkeling و آفتاب گرفتن برای صرف زمان در یک تعطیلات آرامش بخش وجو دارد، مسافران می توانند قایق اجاره کنند. در زمان های مختلف سال، مسابقات سازماندهی شده ای نیز در جزیره برگزار می شود تا بازدیدکنندگان را با ذوق و هیجان بیشتر روبرو کنند و خاطره ای فراموش نشدنی از تور فیلیپین بدست آورند.

هتل‌ها