مزرعه‌ پرورش گوسفند پاتایا

مزرعه‌ پرورش گوسفند پاتایا

شرح

پاتایا یکی از مشهورترین مناطق توریستی در تایلند و یکی از جذاب ترین مناطق دیدنی در جهان به شمار می رود. خیلی ها برای ریلکس کردن و لذت بردن از نور خورشید در کنار دریا یا قایق سواری کردن به جزایر اطراف به این منطقه می آیند و همچنین یکی از بزرگترین مزرعه‌ پرورش گوسفند پاتایا می باشد. پاتایا تقریبا 150 کیلومتر از بانکوک فاصله دارد و شاید بیشتر بخاطر سنگ های ماساژ و رستوران هایی با غذاهای عجیب معروف باشد. این روزها پاتایا مقصد توریست های بسیاری از جمله خانواده ها می باشد که آن را مدیون امکانات لوکس و خدمات درجه یک که در هتل ها ارائه می شود باشد.

جاذبه های تفریحی پاتایا

سالانه بیش از 5 میلیون توریست به این منطقه می آیند که دو سوم آنها خارجی هستند. یکی از جاذبه های تفریحی پاتایا ، مزرعه پرورش گوسفند است. مزرعه گوسفند پاتایا بزرگترین مزرعه نگهداری از گوسفند در سراسر پاتایا است. امکان تفریح همه اعضای خانواده را در کنار هم فراهم می کند. علاوه بر گوسفندان، جانوران اهلی دیگری نیز در این مزرعه وجود دارند. در این مزرعه می توانید سوار اسب شده و دیگر حیواناتی که ربط به گوسفند ندارند را نیز دیده و از روش پرورش این حیوانات نیز فیلم و عکس تهیه کرده و باخبر شوید.

ساعت بازدید مزرعه‌ پرورش گوسفند پاتایا

این مزرعه از ساعت نه صبح تا هفت عصر به روی بازدید کنندگان باز می باشد و می توانید در این ساعات از این مجموعه بازدید کنید. نه تنها در بازدید این مجموعه بلکه در بازدید از هر یک از جاذبه های توریستی پاتایا توصیه می کنم در صورتی که تور داخلی می خرید ترجیحا خود و با مراجعه به دکه هایی که تور داخلی می فروشند تور بخرید و از ایرانی هایی که به اسم تور داخلی عمدتا مشغول سر کیسه کردن تازه واردها به تایلند و ناشی های سفر کرده به تایلند می باشند خرید نکنید.

خرید بلیط هواپیما ایروان به تهران لحظه آخری

جذابیت های مزرعه‌ پرورش گوسفند پاتایا

این محل با 39 هکتار مساحت، در واقع بزرگترین مزرعه‌ پرورش گوسفند در تمام پاتایا است. با دیدن این مزرعه شاید احساس کنید در حال تماشای یک کارت پستال فانتزی هستید؛ مزرعه ای که آسیاب های بادی، اسب ها، خرگوش ها و گوسفندها را در خود جای داده است. این محل آنقدر جذابیت دارد که به راحتی می تواند تمام روز، شما را سرگرم نگه دارد! مزرعه‌ پرورش گوسفند که از جاهای دیدنی پاتایا به حساب می آید، برای یک گردش خانوادگی محلی فوق العاده به حساب می آید که یک باغ وحش از حیوانات اهلی، یک فضای بازی و یک پارک را در خود جای داده است.

استقبال کودکان برای رفتن به این مزرعه

این مزرعه با ظاهر رنگانگ و پر نشاطش محلی جذاب برای کودکان به حساب می آید که بتوانند در آن بازی کنند، به گوسفندها غذا بدهند، اسب سواری کنند و بتوانند ارتباط خوبی با حیوانات مزرعه داشته باشند. در این مزرعه، کارناوال های بازی وجود دارد و کودکان می توانند در آن ها بازی کنند، سوار چرخ و فلک بشوند یا از گشت و گذار در قلعه‌ی بازی لذت ببرند.

محوطه‌ی بازی، فضایی است که بچه ها  می توانند در آن بازی های زیادی از جمله: تیراندازی، انواع بازی های شانسی، صخره نوردی و بسیاری بازی های دیگر انجام بدهند. اگر هم سوار چرخ و فلک بشوید، می توانید تمام مزرعه‌ پرورش گوسفند را از آسمان فراخ تا حیواناتی که در آن زندگی می کنند، تماشا کنید

موقعیت هتل

دیدنی‌های نزدیک

هتل‌های نزدیک

تورهای مرتبط