معرفی گاردن گلو دبی

آشنایی با گاردن گلو دبی

معرفی و تصاویر

یکی از مکانهای دیدنی دبی ، گاردن گلو نام دارد که عنوان بزرگترین باغ نور دنیا را به خود اختصاص داده است. این پارک درخشان که توسط شهرداری دبی ساخته شده است شامل جذابیت هایی در روز و درخشندگی و تابش در شب است. این مجموعه منحصر به فرد یا همان پروژه گاردن گلو دبی که با سرمایه گذاری خرده فروشان توسعه پیدا کرده است .

تاریخ افتتاح گاردن گلو دبی

گاردن گلو دبی در 23 دسامبر سال 2015 افتتاح شد و تا تاریخ 30 آوریل2016 ادامه یافت و در اکتبر سال 2016 جاذبه های تازه ای به آن اضافه شد. این مرکز به عنوان مقصد سرگرمی خانواده ها در تمام سنین بسیار محبوب است که تجربه تازه ای از یک تفریح و سرگرمی را ارائه می دهد. گاردن گلو دبی با الهام از شگفتی ها در سراسر جهان ساخته شده است و جذابیت های متعددی را ایجاد کرده است به گونه ای که شما را در لحظه ای به باغ لاله ای در هلند می برد.

این مقصد دارای ویژگی های بسیاری از جمله نمایش های زنده توسط هنرمندان بین المللی، محلی و آکروبات ها می باشد. این نمایشگاه های موسیقی زنده نیز به نمایش گذاشتن فرهنگ امارات در جهان تبدیل شده اند. بچه های کوچکتر یک منطقه اختصاصی دارند که در آن می توانست از یادگیری های متعدد لذت ببرد.

خاطره ای به یاد ماندنی از پارک گاردن گلو در تور دبی 

جاذبه های دیدنی گاردن گلو

گاردن گلو دبی همچنین شامل بازی ها و فعالیت های سرگرم کننده است و همچنین دارای غرفه غذای بزرگی است و غذاهای خوشمزه از سراسر جهان در آنجا عرضه می شود. این مجموعه که به نام هنر در روز و تابش در شب شناخته می شود، درختان، گیاهان، گل ها، مورچه ها، حیوانات و سایر تاسیساتش بعد از طلوع خورشید روشن می شوند.

از پارچه ابریشمی بازیافت شده برای دیدن درخشش آثار هنری همراه با چراغ هایی برای صرفه جویی در انرژی استفاده شده است. در سراسر 40 هکتار باغ، ورود برای کودکان کمتر از سه سال رایگان است. باغ گلدن گلو دبی که از شگفتی های سراسر جهان الهام گرفته است و تجربیات هیجان انگیز بسیاری را ایجاد کرده است، بازدیدکنندگان را برای ساعت ها سرگرم می کند. دنیایی از تخیلات با ترکیبی از هنر و خلاقیت که مفهمومی شگفت انگیز را ایجاد کرده است.

بخش های باغ نور

دبی گاردن گلو دارای سه بخش مختلف است که هر کدام عنوانی را به خود اختصاص داده اند. این بخش ها شامل بزرگترین پارک دایناسور می شود که در آن بیش از 120 گونه دایناسور بصورت انیمیشنی وجود دارد. آیس پارک که در آن آب و هوایی قطبی در وسط کویر را به وجود آورده اند. گلو پارک که از میلیون ها ال ای دی تشکیل شده و فضایی با نورپردازی خیره کننده ای را ایجاد کرده است.

هدف گاردن گلو دبی این است تا مردم را در مورد اهمیت کاهش انتشار کربن و حفظ جهان با استفاده از مواد قابل بازیافت آموزش دهد تا نسل های آینده کماکان بتوانند سیاره زمین را به عنوان یک دنیای شگفت انگیز در ذهن خود داشته باشند.

تاسیسات هنری در این مجموعه به وسیله ی هنرمندان ماهر از سراسر جهان ساخته گردیده است به گونه ای که بعضی از این هنر های فوق العاده می توانند در کتاب رکوردهای جهانی گینس حضور داشته باشند. در صورتی که تصمیم دارید که به همراه خانواده سفری به دبی داشته باشید فرصت تفریح و گردش در پارک گاردن گلو را از دست ندهید. هم شما و هم فرزندتان می توانید حسابی در این پارک خوش بگذرانید و لحظاتی فراموش نشدنی داشته باشید.

مشخصات