خرید بلیط هواپیما نجف مشهد با بهترین قیمت | ایلیا گشت

خانه > خرید بلیط هواپیما نجف مشهد با بهترین قیمت | ایلیا گشت

بلیط هواپیما نجف مشهد

نجف و مشهد دو شهر زیارتی محبوب در میان مردم عراق و هم میهنان ما هستند. مردمی که سال های سال با آیین ها و باورهای تشیع رشد کرده اند و ائمه را مقدم بر هر چیز می دانند، این شهرها برایشان رنگ و بویی خاص گرفته است. چه چیز بهتر از این که ایرانیان و عراقی ها به زیارت ائمه خود بروند و با این کار هم ثوابش را کسب کنند و هم دلشان به نور این بزرگان گرم شود.با تهیه بلیط هواپیما نجف مشهد، می توان از وقت و انرژی به شکل بهینه استفاده نمود.

باید بگوییم به دلیل وجود اماکن زیارتی، جاذبه های شهری و همچنین اماکن گردشگری بسیاری در این دو شهر، سالانه زائران بسیاری به آنها سفر می کنند. مشهد در شمال شرقی کشور پهناور ما و نجف در قسمت مرکزی کشور عراق واقع شده اند. بنابراین لازم است زائران مشهدی، مسافت بسیاری برای تردد میان این دو شهر را بپیمایند. یکی از دست آورد های فناوری های نوین برای ما، امکان پرواز و مسافرت با هواپیما است. سفر با هواپیما نتایج بی نظیری برای مسافران دارد. از جمله آن ها می توان به صرفه جویی زمانی فوق العاده و همچنین از دست ندادن انرژی و عدم خستگی، اشاره کرد.

بلیط هواپیما نجف

چرا بلیط هواپیمای نجف مشهد را پیشنهاد می کنیم؟

بیشترین تردد هواپیما های نجف در فرودگاه های ایران، به شهرهای تهران و مشهد است. با این وجود امکان رفت و آمد برای ساکنین شهر های شرقی کشور از طریق فرودگاه مهرآباد تهران کمی دشوار به نظر می رسد. چرا که این دسته از زائران با پرواز به تهران، بار دیگر مجبور به طی مسافتی طولانی بوده تا به شهر خود برسند. در حالی که با خرید بلیط هواپیمای نجف مشهد می توانند به سادگی به دیار خود باز گردند.

از طرفی زائرین بسیاری از مشهد و شهر های مجاور به نجف اشرف، مشرف می شوند. زائران مشهدی با تهیه بلیط هواپیما مشهد نجف به آسانی می توانند راهی این سفر پر فضیلت شوند. قیمت بلیط هواپیمای مشهد نجف با توجه به نوع اقتصادی یا بیزنسی پرواز، بازه زمانی و همچنین امکانات هواپیما، متفاوت است. یکی از راه های کاهش هزینه های سفر، خرید بلیط چارتر نجف است. از آن جایی که بلیط پرواز های چارتر در آخرین ساعات، کاهش قیمت چشم گیری دارند، بنابراین خرید این بلیط ها برای مسافران، اقتصادی و مناسب تر است.


قیمت بلیط هواپیما نجف مشهد

قیمت پرواز های نجف تحت تاثیر عوامل متعددی است که برخی از آن ها اهمیت بیشتری دارند که می توانیم در این میان به زمان سفر اشاره کنیم. شاید اولین نکته ای که قیمت بلیط هواپیما را تعیین می کند زمان سفر است. قرار گرفتن در بازه ی زمانی ای که نجف در شرایط مساعد آب و هوایی و یا مناسبت های خاص مذهبی است، قیمت بلیط نجف افزایش پیدا می کند.
نکته بعدی که در قیمت پرواز نجف تهران تاثیر گذار است انتخاب ایرلاین، کلاس پروازی و نوع بلیط است که هر کدام با توجه به امکانات و مزایایی که در اختیارتان قرار می دهد قیمت متفاوتی دارند.

شما می توانید با مراجعه به سایت ایلیا گشت و انتخاب مسیر نجف مشهد، بلیط آن را در روز های مختلف بررسی کنید و متناسب با نیاز خود اقدام به خرید بلیط نجف مشهد با بهترین قیمت کنید.


بلیط هواپیما نجف مشهد ، برای همه

تنها مسافران مشهدی نیستند که با خرید بلیط هواپیمای نجف مشهد می توانند سفری آسوده داشته باشند. از آنجایی که روایات بسیاری در باب دو زیارت پیاپی بیان گردیده، تعداد زیادی از زوار ایرانی، پس از زیارت عتبات عالیات در کشور عراق، مستقیما به مشهد می روند. به این ترتیب پس از امام علی، امام حسین، امام حسن عسکری، امام هادی، امام کاظم، جئاد الائمه و همچنین حضرت عباس علیهم السلام، به زیارت موسی الرضا (ع) رفته و از ثواب چندین زیارت بهره مند می شوند.


سوالات رایج در مورد پرواز نجف مشهد

 1. مدت زمان پرواز نجف مشهد چقدر است؟

  به طور تقریبی 2 ساعت 15 دقیقه زمان پرواز نجف مشهد است اما بنابر شرایط جوی و توقف زمان پرواز تغییر می کند.

 2. پرواز نجف مشهد در چه روزهایی صورت می گیرد؟

  همه روزه پرواز از نجف به مشهد انجام می شود اما در روزهای میانی هفته قیمت بلیط ارزان تر است.

 3. کدام ایرلاین ها از نجف پرواز مستقیم به سمت مشهد دارند؟

  قشم ایر
  ماهان ایر